Search results

1. NikolaGLX

HELP! I need SEGA Mega Drive 2 savet

Pa zato smo mi tu da edukujemo omladinu.
  2. NikolaGLX

To ti je nastavak za Sonic3(Knuckles deo S3 price).S3 je bio velika igra pa je podeljena na dva dela,kada ubodes jedan u drugi dobijes Sonic3 & Knuckles tj,mozes da igras sa Knuckles (kroz sonic 3 nivoe) Tales,drugaciju muziku,mogucnost da jedino tako skupis sve emeralde... U sustini treba ih...
  3. NikolaGLX

XBOX Stigli Next Gen patch-evi

Mislim da je najbolji deal da se uzme TR definitive survivor trilogy za nekog ko nije igrao ranije(Chodex?) Jeftino se dobiju sve tri igre i sav dodatni DLC koji ustvari i nije los.Baba Yaga mi je bila super npr. Ja vec sve imam na Steamu i prve dve za X i ps4\5 pa mi glupo da...
  4. NikolaGLX

Mislim da se najteze nailazi na klon model1 konzole,ne znam da li ih uopste ima.Realno ne mozes biti 100% siguran da li je fake ili ne sve dok ne otvoris konzolu i ne vidis sta pise unutra,mada ima dosta prodavaca koji znaju sta prodaju pa malo potrazi ali oni obicno traze malo vecu...
  5. NikolaGLX

Music Šta trenutno slušate od muzike?

Stara Skola Cypress Hill i novi Mejdeni rokaju danas.
  6. NikolaGLX

PS5 Vreme je za PRAVE igre (Nabavka PS5 the chronicles)

Da li si uzeo plus? Imas pristup ps kolekciji?
  7. NikolaGLX

Retro Retro gaming - Vaše kolekcije

Nedavno se prodao jedan na oglasima za 23k dinara,nov u kutiji sa svim papirima i onom fmv voznjom,zaboravio sam ime.Zakasnio sam bukvalno za par minuta,mada ne odustajem od ideje da kupim Sega CD i 32x i konacno sastavim holy grail svakog Sega Fana zvani Tower of Power :D
  8. NikolaGLX

PC Gaming Valve Steam Deck - Steam verzija Switch-a?

Ja bih ovo uzeo,imam mnogo igrara u steam kolekciji tokom godina se nakupilo,znaci osim u uredjaj i mozda micro sd karticu nema drugog ulaganja.Ako bude ergonomski dobar bez da mi lomi zglobove kao n2ds recimo i ako bude lako dostupan velika je sansa da ga kupim,cisto da igram Tomb Raider dok...
  9. NikolaGLX

Mišljenje Vaš omiljeni gaming časopis? (+ istorija domaćih medija)

Ja sam uzimao SK od '96 do 2018. godine imam sve brojeve.Kada sam se odselio u Norvesku zamolim drugara da mi uzima na kiosku novi SK svaki mesec,on naravno nije uzeo ni jedan 6 meseci i od tada sam prestao da ga uzimam.Mada realno jos od 2010. nisam citao vec samo kupovao onako iz navike.Jos...
  10. NikolaGLX

Retro Retro gaming - Vaše kolekcije

Sega deo retro kolekcije,slikacu i ostale uskoro.
  11. NikolaGLX

PS4 PS+ ponuda igara za jul 2021

E bas sam se pitao kakav je taj WWE.Ocekivao sam nesto kao NBA JAM ili playgrounds samo sa kecerima.
  12. NikolaGLX

Mišljenje Ko je pobedio E3 2021? [GLASANJE]

Niko nije pobedio,jedan od jadnijih e3 ikada. Nintendo je bio valjda manje ocajan nego ostali. (Capcom gledamo u tebe)
  13. NikolaGLX

Nintendo E3 2021 – Prvi pogled na Metroid Dread

Zar nije bio pre par godina onaj 2d Metroid za 3ds?
  14. NikolaGLX

Trailer Objavljen datum izlaska za Forza Horizon 5

Kupljen XsS uplacen GP i sada cekamo novembar.Ludilo koliko je ovo postala dobra i zarazna igra,cak i za one koji ne igraju MP ima toliko mnogo SP sadrzaja uvek i redovne DLC sadrzaji koji nisu samo da se uzme jos novca.Idealno preko zime dok ne dodje GT7 sledece godine.
  15. NikolaGLX

PS4 Cyberpunk 2077 se vraća na PlayStation Network 21. juna

Nemam pojma,ako su obecali ps5 verziju free svima koji su vec kupili za ps4 i ako ta ps5 verzija bude ,,radila'' onda je ok valjda.Sigurno bih probao tu ps5 nadogradju,recimo EA je pokazao kako se gospodski to radi sa Fallen Order.Dali su igru za 20$(ps4) nedavno i onda svima besplatno ps5...
  16. NikolaGLX

HYPE E3 2021 – Diablo II Ressurected stiže ovog septembra!

Menjam misa u septembru :D
  17. NikolaGLX

PS5 R&C Rift Apart medijski opisi danas u 16h

Klasika nedeljom :D
  18. NikolaGLX

Serija Masters of the Universe: Revelation

Animacija je dobra,muzika je dobra samo me plasi Netflix social justice bulshit koji se moze ocekivati.
  19. NikolaGLX

Izgleda bolje nego onaj film iz 2016.
  20. NikolaGLX

Ni kod mene na Sony x900h nema bas neke velike razlike u odnosu na LG olede.Kada sam ih uporedjivao najveca razlike je ustvari bila 350e u ceni,pa sam rekao no way OLED barem za sada.