Search results

1. P

Mišljenje Ovaj forum

Samo 120 clanova? gde je stari form ili ima neki drugi sa vise clanova i gde je aktivnost veca? Prosvetlite me
  2. P

Serija Invincible 2021

www.imdb.com/title/tt6741278/ = An adult animated series based on the Skybound/Image comic about a teenager whose father is the most powerful superhero on the planet. Bolju animiranu seriju o superherojima nisam gledao, odlicna animacija, prica, brutalne scene bez cenzure (kao da sam ja pravio...
  3. P

Film Conspiracy / UFO / Unsolved Mystery / Ancient Aliens / Paranormal Phenomena

Ne znam jesi gledao Fire in the Sky? stariji film po istinitom dogadjaju o otmici vanzemaljskoj. nisam gleao puno filmova na tu tematiku ali pratim BakkanUFO kanal i odlican je. I brate dok ti citas ovo sto sam ja napisao, tuneli pod zemljom se sire, vanzemanljci sire koloniju, zive vec pod...
  4. P

Film Mortal Kombat 2021

ja gledao juce, razocarenje cisto, Kano glup ko ku*ac i dosadan, bzvz svi likovi odradjeni, vrhunac nema muzike, bukvalno mk muzika bila 5-6 sekundi za ceo film. Likovi bude svoje moci ko mocni rendzeri. StariMK Legacy > stari mk film> pa ovo djubre.
  5. P

Tech Koji 65" TV da uzmem

prikacio novi, nego svi imaju netflix a ja nemam xd
  6. P

^e brt sirotinja sam ti ja dinar ko kuca
  7. P

a jbg oko 11 dolara je mesecno pretplata, posloji li opcija da se jednom plati za sva vremena?
  8. P

I jos jedno pitanje, kako da nabudzim Netflix na Srpskom ili Eng. da mi da neko acc, mozda ima neko od vas, platicu mu :)
  9. P

Ja pazarih Lg 65nano793, povezah ga sa kompom i fakticki mi je on i monitor posto drugi nemam. Je l najbolje gledati 4k filmove sa kompa/harda ili direct stream neki? Imate li nekih tweakova za preporucit, bilo kakvih sta jos mogu da koristim kombinujem? :P Neki torrent tracker za skidanje...
  10. P

^ Pa na pocenoj strani ima samo 4 kartica, 2 levo i 2 desno..ni nalik prethodnom forumu, bezveze mi bas al ajd navici cu
  11. P

znas sta gledam svi su tu negde, citam da je hisense los tj laguje mu meni poprilicno treba mi i za filmove ako je na ovom Lg nano dobra slika i ugao gledanja
  12. P

Tako je zbunjujuc ovaj novi forum ah :D, valja sam ubo gde treba. Anyway, kupujem tv od 65" do 110k max, interesuju me vase preporuke neki best buy za tu sumu, a za sta mi treba tv, za filmove, igre tu i tamo nemam trenutno grafiku koja moze da podnese 4k :D, povezacu tv sa kompom tako da je to...
  13. P

Mišljenje Zack Snyder's Justice League - Utisci?

POgledo i ja , dosta bolje od prvog dela, najbolje ono kad dzoker sedi na kolima i supermen pada sa neba, valjda ce nastavak da bude sa ovim likom sto puca izlomljene lasere iz ociju, on pobedjuje ko Tanos pa posle ga osvetnicu narednom delu nabijaju na kolac.
  14. P

Mišljenje Zack Snyder's Justice League - Utisci?

Je l ovo onaj stari film sa flashom kad hvata betmenov disk? A sad kao ima dodatke neke, tj. sad je verovatno produzetak one agonije xD