Search results

1. Doktor

Kupujem Old School GameBoy

Ako neko ima jedan da radi ali da nije u najboljem stanju (raspao) neka mi javi ponudu. Interesuje me stanje u stilu bacili biste ga. Slobodno moze imati polomljen ekran ili koja god ostecenja, samo da je funkcionalan i da ucitava igre sa kertridza
  2. Doktor

Retro Retro gaming - Vaše kolekcije

Posto je ovo ipak forum stare skole koja voli retro gaming, voleo bih da vas pitam sta imate od retro sistema i koji vam je sistem najomiljeniji?
  3. Doktor

PS5 Sony pokupio i Bluepoint Studio

Ekipa sto je radila Demons Souls remastered je postala isto zvanicno deo Sony porodice sa rumorovanim Metal Gear Solid Remake-om
  4. Doktor

Može LOCK! PS4 Pro i Nintendo Switch hakovan

Ko bude zainteresovan neka pise na PM. Prodajem PS4 pro sa 2 kontrolera za 250 evra i Switch hakovan za 350
  5. Doktor

Mišljenje Outriders, par sati gejmpleja

Probao sam Outriderse u smislu da sam uronio u demo. Igra izlazi 1. aprila i za sada izgleda kao mesavina Destiny-ja i Gears of war-a ili The Division-a. Zavisi sta ljudi vole. Meni izgleda kao nesto u sta mogu da sunem dosta sati ali...nikakve naznake nema za endgame content koji je veoma...
  6. Doktor

News Activision userava stvar... again.

Activision je kralj gluposti i vrednjanja intelignecije svojih zaposlenih https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-03-16/blizzard-fires-50-people-amid-shift-away-from-live-events