Search results

1. Voja

DRAMA! Floyd Mayweather VS Jake Paul

gledacu... ali nekako milsim da doprinosim time da bude jos ovakvih sranje meceva sa youtuberima...ova braca su mi tako odvratna da je to strasno
  2. Voja

Sport Formula 1

kada je vettel iskocio ispred gaslija i hamiltona, najinteresantniji deo trke
  3. Voja

Sport Formula 1

dosao u ferrari zbog schumachera, fan ferarrija... jbg stvari se menjaju kada ti neko zabode noz u ledja,
  4. Voja

Sport Formula 1

leclerc kao rosberg se "zeznuo", milsim deluje kao da je slucajno ali svi odmah teorije zavere. vettel solidan, p8, odmah iza lewisa
  5. Voja

Retro Secanje na Killzone 2

sto je najbolje sony je isao po istom planu kao i za ps2, novi format bluray + kutaragijev ludi dizajn + bc...sa jedne strane ih je taj isti bluray zeznuo, bio je preskup i xbox je prvi izasao bas zbog njega.
  6. Voja

Retro Secanje na Killzone 2

u to vreme sam stvarno milsio da ce ps3 igre izgledati tako kada bude iskoriscen pun potencijal cell-a, ne znam kojom sam logikom isao...valjda sada koriste samo jedno jezgro kada budu koristili jos 7 izgledace 7x bolje. ps3 je imao masu tih fake cgi trejlera, ff13, motorstorm itd treba imati...
  7. Voja

Sport Formula 1

zadremao sam u srediti, bilo je malo neizvesno na kraju ostalo meh
  8. Voja

DRAMA! Floyd Mayweather VS Jake Paul

nisam prepoznao flojda uopste, tek po glasu
  9. Voja

Film Mortal Kombat 2021

najgori mi je liu kang, ne znam ko je tom liku dao ulogu, em ne zna da glumi em izgleda kao da ima 15god.
  10. Voja

Sport UFC 261: Usman vs Masvidal 2

navijao sam za masvidfala ali ga usman ugasio totalno
  11. Voja

Film Mortal Kombat 2021

ocekivao sam mozda neko iznenadjenje, da film bude ok, ali nope, film je obicno sranje
  12. Voja

Film Mortal Kombat 2021

ovi u rodi dobro da daju film nedelju dana i to je to, neki domaci ce zato da vrte pola godine...
  13. Voja

Sport Formula 1

bas mi je krivo za vettela, trebao je da dodje u tim koji je treci a oni ispada da se bore sa alfa romeom...svaki put nesto ne radi kako treba, sledeci put ce dobiti 10 sekundi samo zato sto je dosao na trku
  14. Voja

Sport Jake Paul vs Ben Askren

a sudija jedva cekao da dune malo vetar kako bi prekinuo borbu
  15. Voja

izblamirao je ne samo sebe nego i ceo mma sport
  16. Voja

...nemam komentara
  17. Voja

neko rece u komentarima, askren dosao u papucama, paul poveo transformersa sa sobom xd
  18. Voja

trebalo bi askren da pobedi, nije neki strajker ali trenira mma (sto znaci i boks) godinama i bio je sa top konkurencijom.... klincovace veci deo meca, izmoriti ovaj majmuna i zavrsiti ga, nadam se nokautom
  19. Voja

HYPE Oddworld: Soulstorm - Gomila izdanja na launchu

drago mi je ako je igra dobra...a i zbog lorne lanninga, izgleda kao da ga je pravljenje ove igre ostarilo 10god