Music Šta trenutno slušate od muzike?

Muzika tebre!

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Ladno sam tek ovih dana otkrio ovu classic JP numeru. Ranije nisam obraćao paznju jer je doticni album proglasen za jedan od najgorih.

Pesmaja je hit, ja sam je otkrio igrajući Gran Turismo 3 na PS2 back in the day.

Sad vozim turbo charged / super charged auto in real life pa mi je pesma jos jača, ako zaboravim da je pevač homoseksualac, but still badass!

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Slucajno mi izletelo na recommended i vec 2 nedelje se drogiram starim Metallica koncertima. Nekako sam sve manje obracao pazhnju na njih vremenom al ovo, pocetak 90ih naj-era benda. Glas, gitare, bas, sve je savrsenstvo. Ovo je ubedljivo najbolji performasn Unforgiven 1 inace ceo Live Shit: Binge and Purge turneja je EPIC!

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Slucajno mi izletelo na recommended i vec 2 nedelje se drogiram starim Metallica koncertima. Nekako sam sve manje obracao pazhnju na njih vremenom al ovo, pocetak 90ih naj-era benda. Glas, gitare, bas, sve je savrsenstvo. Ovo je ubedljivo najbolji performasn Unforgiven 1 inace ceo Live Shit: Binge and Purge turneja je EPIC!

Meni je ovo iskočilo jer ih pratim na Insta, vrlo redak snimak da James ne svira :lol:

Btw uskoro izlazi neki Metallica cover tribute album gde mnogi noviji bendovi rade njihove obrade za neku godisnjicu, tu je čak i Majli :lol:

H.E.R.O.

Member
Reaction score
67
ako zaboravim da je pevač homoseksualac, but still badass!
Ja sam po tim pitanjima dosta liberalan tako da nisam to postavljao kao nešto upitno. Bitna je muzika! :D

Fredy (doduse on je bio Bi), Rob, Elton John, Dž. Majkl...sve je bilo legit.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
@TheRealNick Jao cuti, cuo sam vec neke sto su izbacili ali ok, iscekujem. Valjda ce biti dosta bsides itd, izbacili su bas unforgiven 1 alternativnu verziju pre neki dan na YT.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Ja sam po tim pitanjima dosta liberalan tako da nisam to postavljao kao nešto upitno. Bitna je muzika! :D

Fredy (doduse on je bio Bi), Rob, Elton John, Dž. Majkl...sve je bilo legit.

Od svih navedenih mislim da je najteze bilo Judasu. Ovi ostali su vec bili i svirali pesme za disco itd pa se i poklopio njihov nacin zivota. A zamisli Judas objavio da je gay, a imas milion mrshtavca u crnim majcama puni testesterona za fanove lol. To je mozda jedini trenutak kada mislim da tako hardcore fanovima nije bilo tolko bitno....valjda. Danas je drukcije, al metalac da to objavi ko kad bi sada 50 cent za hip-hop reko da je gay. Previshe su to "macho" svetovi.

• Like
Reactions: TheRealNick

H.E.R.O.

Member
Reaction score
67
Kad smo kod te price, zaboravio sam Bronski beat. Jedna od najboljih electro stvari iz 80-tih godina !

• Love
Reactions: WickedlNl

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Obozavam tu stvar. Prosta timeless melodija. Jos ako se dobro secam 2006e pichio dobar remix u klubovima. EDIT: :

H.E.R.O.

Member
Reaction score
67
Kad smo kod sinti pop-a, kao klinac sam ovu stvar ladno pevušio kao " There is some damned wall.." I mislio sam da peva o berlinskom zidu koji razdavaja istocne momke i zapadne devojke! :lol:

Last edited:

Samus

Active member
Reaction score
110
Smash Bros Ultimate theme....because i play it rn lol

ja nisam cool kao vi eh....

VIŠA SILA

Administrator
Staff member
Reaction score
62
Pošto ste udarili po muzičkim threadovima u poslednje vreme dodat je "MUSIC" tag na pop culture forum.

• Like
Reactions: Samus