Music Šta trenutno slušate od muzike?

Muzika tebre!

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
116
Jedna od mojih omiljenih stvari od Gabriel-a! Such a groove! :)

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
116
Ko kaze da je slusanje radija outdated ?! :D

Baš sam na radiju cuo ovu stvar koja mi privukla paznju. Ima neki vajb elektronike 80-tih. :)

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
116
Kada je ovih dana bila aktuelna nominacija ove pesme za Eurosong nisam nešto obratio pažnju. Medjutim, pre neki dan sam čuo ovu stvar na radiju i moram priznati mi je legao kompletan vajb. Eurosong manifestacija me nije nikada toliko zanimala ali ovo će biti izuzetak! I naravno, svim srcem uz našu Konstraktu. :)

carnex

Active member
Reaction score
106
Ma daj. Kada drugi pošalju na evroviziju neki "freak show" makar su zanimljivi dok ovo zvuči umetnički koliko i Doris Nygrin Bizetić. Ali generalmno svi predstavnici iz ovog regiona su me razočarali. Makedonija, Kosovo i Albanija su godinama slali osobe sa fenomenalnim glasovima a sada sve ćorak. Jedino Slovenija deluje zanimljivo.

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
116
Ma daj. Kada drugi pošalju na evroviziju neki "freak show" makar su zanimljivi dok ovo zvuči umetnički koliko i Doris Nygrin Bizetić. Ali generalmno svi predstavnici iz ovog regiona su me razočarali. Makedonija, Kosovo i Albanija su godinama slali osobe sa fenomenalnim glasovima a sada sve ćorak. Jedino Slovenija deluje zanimljivo.
Freak shows na Eurosong-u su bili samo vizuelni spektakli za publiku. Ostalo je manje vise bilo u drugom planu. Ono sto su recimo Lordi izveli 2006-te, Kiss ili Gwar su izvodili 20 godina ranije u muzickoj industriji. Ali ovako nešto sa minimalsitičkim pristupom nije tako često vidjeno, pogotovo ne na ovom show-u. Pa čak ni na polju originalnosti.

disturbed

Member
Reaction score
36
Ja kazem da je ekstra sto cemo poslati Konstraktu. Samo zato sto se dosta ljudi buni ja bih tu dodao jos vise bizarnosti i hermetike da se nas prosjecni stanovnik dodatno zacudi/zgrozi. Sta smo trebali? Poslati jos jednu baladurinu, etno kliseje ili guzica+sisa fazon? Milion takvih pjesama na svijetu, daj nesto da uradimo drugacije. I za sada odjek publike je jako dobar. Za Eurosong je bitan paket a ono sto mi ovaj put imamo je jako dobro upakovano.

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
116
Ja kazem da je ekstra sto cemo poslati Konstraktu. Samo zato sto se dosta ljudi buni ja bih tu dodao jos vise bizarnosti i hermetike da se nas prosjecni stanovnik dodatno zacudi/zgrozi. Sta smo trebali? Poslati jos jednu baladurinu, etno kliseje ili guzica+sisa fazon?

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
116
Mislim da je peto mesto jako visok plasman za Konstraktu s obzirom na trenutne okolnosti u Evropi i svetu.

p.s Hrvatska nam je dala 12 poena, Grcka 0 ? Toliko o bratstvu...

Elem,

Ja sam glasao za ovo. Prijala mi je melodija i voice na holandskom. Bez hot guzova, kostima, maskenbala, stage-dance-a...

carnex

Active member
Reaction score
106
Ja bi pre rekao da su Grci iskreni a da nam se Hrvatska samo narugala. Mislim, ne bi ono ni nazvao pesmom.

Inače da sam glasao glasao bi za Moldaviju