Retro AVGN - 3DO Multiplayer

Retro

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Ako bi mogao da navedem 10 yt klipova koje sam najviše gledao/slušao (muzika excluded) sigurno bi medju njima bio AVGN za SEGA CD i 32X.

U skladu sa tim ovaj video mi je BIG BIG DEAL, jedva čekam da pustim:lol::lol::lol::lol:.

EDIT : Znao sam da će ovo biti THE GEM Video...Virtuoso je objasnio hahahha

Takodje šteta što nije detaljnije komentarisao Hell : Cyberpunk Thriller....:lol:

Last edited:

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
430
Website
www.emuglx.org
Odlična epizoda lagano ide u best of ovih gde predstavlja sisteme.

3DO R E A L je bio sistem gde je biznis plan vlasnika bio hajde da probamo SVE :lol:

Inače podsetio me je na onu FMV lightgun igru sa pandurima koju sam igrao na PC-u toliko davno da sam skroz zaboravio dok nisam video scene u ovom klipu duboko urezane u podsvjest!

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Fora je što većina ovih čudnih FMV igara (kao i neke sa Filipsa) su bile i na PC a bkv nikada ne bi čuo za njih da nisam istraživao igre ovih raznih CD Based propalih sistema...Jbt koliko naslova u tako kratkom periodu,,,,,

BKV je neko rekao flood the Streets sa FMV

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
258
Uff kad smo kod tih FMV igara, imam nocne more od igre Eraser. Tada nisam ni znao da je radjeno po filmu. Mislim da cjale dobio disk uz graficku il tako nesto..uzeli tada novi komp 1996. Klasika, imas 0.001 sekundu da odreagujes. Naravno nikakav checkpoint u celom nivou. Ovo je u stvari bio originalni souls-game stil. Igras dok ne zapamtis tacno gde su svih 50 likova i u kojoj sobi lol.

• Wow
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
430
Website
www.emuglx.org
Uff kad smo kod tih FMV igara, imam nocne more od igre Eraser. Tada nisam ni znao da je radjeno po filmu. Mislim da cjale dobio disk uz graficku il tako nesto..uzeli tada novi komp 1996. Klasika, imas 0.001 sekundu da odreagujes. Naravno nikakav checkpoint u celom nivou. Ovo je u stvari bio originalni souls-game stil. Igras dok ne zapamtis tacno gde su svih 50 likova i u kojoj sobi lol.

FFS igrao sam i ovo, potisnuto sećanje jako :lol:

• Haha
Reactions: WickedlNl

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
258
Cudan mi je bio skroz taj period takvih igara. Cak me podsetilo na jos jednu igru, vozhnja dodushe: POD. Ne znam sto al skoro svaka pc igra iz tog perioda kada se pojavili prvi 3d akceleratori, su izgledale kao stea,mpunk, depresivne, post apokalipsa style. Dok su na konzolama bile mnogo vibrantnije igre, malo manje sumorne.

• Like

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
258
Ni ja...nisam ni znao da ima ni za PS4. Ko uopste trosi resurse na ovakve remastere misleci da ce neko da ih kupi lol.

• Haha

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
430
Website
www.emuglx.org
Cudan mi je bio skroz taj period takvih igara. Cak me podsetilo na jos jednu igru, vozhnja dodushe: POD. Ne znam sto al skoro svaka pc igra iz tog perioda kada se pojavili prvi 3d akceleratori, su izgledale kao stea,mpunk, depresivne, post apokalipsa style. Dok su na konzolama bile mnogo vibrantnije igre, malo manje sumorne.

U kako si mi vratio ovo iz sećanja, da igralo se na PC-u tada. Moguće da je bila i Dreamcast verzija.

• Like

IsaoOkava

New member
Reaction score
24
Bio je nastavak na Dreamcast. Nisam imao pojma da je prvi deo rađen za PC. Eh, čovek se uči dok je živ! ☺️

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
430
Website
www.emuglx.org
Bio je nastavak na Dreamcast. Nisam imao pojma da je prvi deo rađen za PC. Eh, čovek se uči dok je živ! ☺️
Mi u Srbiji tih godina kao late 90s smo pratili baš sve živo za PC, piraterija je ludovala i svako izdanje se dočekivalo kao da je big deal.

Sećam se POD je na Outer Space-u full predstavljen bio, kao i gomila weird ass PC igara tada.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
258

Eto ja nisam ni znao da je bilo nastavka lol. Inace kad spomene @TheRealNick pirateriju u Srbiji, ajd da vidim ko se seca koja radnja je koristila isti logo kao moj avatar iz TM za svoj promo lol? Mislim da su bili u Chika Ljubinoj ulici...i dosta se reklamirali sa istim logo u GameRu :D Kod njih se najvise kupovali PC pirati.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
430
Website
www.emuglx.org
Eto ja nisam ni znao da je bilo nastavka lol. Inace kad spomene @TheRealNick pirateriju u Srbiji, ajd da vidim ko se seca koja radnja je koristila isti logo kao moj avatar iz TM za svoj promo lol? Mislim da su bili u Chika Ljubinoj ulici...i dosta se reklamirali sa istim logo u GameRu :D Kod njih se najvise kupovali PC pirati.

Mislim da je SPRING ali oni su bili i na NBG?

Treba nam tema 90s - early 00s gaming u Srbiji, tu bi logično bile priče o piratskim klubovima i neovlašćenim prodavcima :lol:

Odrasli smo u divljini!

• Love

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
258
To to Spring :D Pa pazi ja ih se secam u cika ljubinoj tamo 1996 al mozda se kasnije premestili. Secam se vlasnika sa vezanom kosicom. Ono to je pre-internet to jest kada smo dobijali informacije od shopova..kao brate kad ce C&C Tiberian Sun da izadje. Ono secam se ili cekas opis u SK ili odes u radnju i pitas e el izaso danas Tomb Raider. To i beshe NT Soft u Makedonskoj :D