Automobili BMW M3/M4 2021

Automobili

H.E.R.O.

Member
Reaction score
67
Novi M4 koji je ovih dana bio testiran u SAT emisijama na Navak stazi, neslavno je završio posle gradske test vožnje nekog amatera. Nedostatak iskustva i ovde je presudilo...

NikolaGLX

Administrator
Staff member
Reaction score
80
Osim tog preuvelicanog grilla napred dizajn ovog m3 mi je cista perfekcija.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Novi M4 koji je ovih dana bio testiran u SAT emisijama na Navak stazi, neslavno je završio posle gradske test vožnje nekog amatera. Nedostatak iskustva i ovde je presudilo...

Ugasio sve pomoći batica, prebacio u sport mod itd. Klasika.

Ono kad ne moram ni da čitam sve jasno odmah kako se razmišlja...

Bursać pretpostavlja da je u cilju pravljenja što atraktivnijeg snimka, vozač isključio sisteme bezbednosti, kao što je kontrola proklizavanja pogonskih točkova.

H.E.R.O.

Member
Reaction score
67
Osim tog preuvelicanog grilla napred dizajn ovog m3 mi je cista perfekcija.

Stajao sam pored nove cetvorke, nije M. Ima ih u gradu. Kada gledas gril uzivo, uopste ne deluje tako preuvelicano. Dobija na prepoznatljivosti i autenticnosti modela.

• Like
Reactions: NikolaGLX

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Al def model izgleda najbolje u black on black varijanti da sto vishe sakrije taj oblik grilla :D

H.E.R.O.

Member
Reaction score
67
Zanimljivo je ovo poređenje između New M3 i kultnog prvenca. Logično, realnog poređenja i nema jer ipak je vremensko/tehnološka distanca prevelika. Ono jedino što može da prevagne je taj emotivni faktor u korist old modela. :D

Samus

Active member
Reaction score
110
to sto kaze nick, ako misli na desni auto, ta tablica izgleda estetski tako ruzno na tom mestu imo ugh... ko da je neko nalepacio stiker na sred maske!

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
119
Ovako bi los maketar nalepio dekal na automobil. Odradi sve super, svi moguci detalji zavrseni na modelu i onda bum. Da razbijemo formu :D

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
119
To mi je najjaci momenat kada odobre projekat a ne razmisljaju o nekim krucijalnim stvarima. Klasicna situacija kada das dizajneru odresene ruke bez da je inzenjer pogledao sve i savetovao izmene