News Druga sezona Love Death + Robots iza ćoška

News

carnex

Member
Reaction score
37
Široko hvaljena antologija Love Death + Robots dobija nastavak koji na servis Netfliks stiže 14 maja a već su najavili i treću sezonu za sledeću godinu.

Last edited:

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Velika preporuka, ja inače slabije animirano gledam novo ali ovo me je kupilo jer ima dosta mature epizoda baš koje bi veoma rado gledao u dugometražnoj formi....možda se i desi nešto u budućnosti na tu foru

carnex

Member
Reaction score
37
Prva sezona je varirala od dobrih do fenomenalnih. Od filozofskih preko čiste akcije do čiste komedije. Meni su lično vrhunac epizode sa Hitlerom i tri robota po nestanku ljudskog roda.

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
S obzirom šta se danas gleda i slabe epizode su bile solidne.

Meni su naj bile Svedok, Akila Rift i Plavi Zimo.

carnex

Member
Reaction score
37
Zaboravih na Beyond AKila Rift, možda zato što me podseća na neke noćne more :D

carnex

Member
Reaction score
37
Epizoda se rednecima kad rokaju neke vanzemaljce? :lol:
Beyond Akila Rift je ona sa realisticnim dizajnom i pocinje budjenjem iz hipersna

Gde tip zivi u fantaziji, shvata to, zahteva da vidi istinu, istini ga sokira (dzinovako paukoliko bice mu stvara tu fantaziju u glavi) i biva vracen u fantaziju

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Sa izuzetkom zadnje epizode druga sezona nikakva....Najveći problem je što su presekli na 8 epizoda pa je samim tim i manji procenat kvaliteta. Naravno neko bi očekivao kad ih je manje da su možda kvalitetnije generalno i napucanije ali daleko od toga. I sa 16 epizoda ovo bi bilo slabije od prve a ovako je tek bzvz pogotovo što sledeće godine kapiram izbacuju drugih 8 itd... Uz zadnju ok su mi i 4. i 5. ali opet sa 8 epizoda - moralo je bolje od toga.

Prvi Love Death and Robots je bio vizuelno zadavanje sa par epizoda koje su imale vajb saj faj klasika maltene. Daleko od nečega perfektnog ali svežina od koje je pucao ceo projekat nije mogla da se zanemari. Tako nešto valja diskutovati i pričati kome su koje epizode omiljene a koje izvikane itd....

Love Death and Robots druga sezona je izbačena po sistemu EVO VAM JOŠ JEBALI VAS ROBOTI I ANIMACIJE i iskreno od još jedne sezone sa 8 ovakvih epizoda ne očekujem apsolutno ništa....

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
169
Nisam jos pogledao al sam i ja imao slican utisak posle trejlera. Prvi LDR sto kazes imao je taj neki badass, cyberpunk feel u vecini epizoda...dosta krvav itd. A kada sam pogledao trailer za drugu sezonu, vise mi izgledalo kao oni mini pixar filmove sto prave iz zajebancije. Odlicna animacija al sadrzaj bleh.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
235
Website
www.emuglx.org
Ne znam, pogledaću ovo nekad, samo zato što imam Netflix, drugačije se ne bi naterao nema šansi.

Meni je i prva sezona bila bezveznjikava most of the time, par epizoda je bilo fun ali ništa ono da sam se oduševio ne znam kako, a koliko vidim ljudi su fasinirani bili.

Zima Blue najjača epizoda.

netflix paparazzi GIF by LOVE DEATH + ROBOTS

carnex

Member
Reaction score
37
Druga sezonaje onako. Nije loše, ali prva sezona mi je i bolja i mnogo duža . Niti je išta duhovito poput Alternate Histories niti išta tako intezivno i pametno poput Sonnies Edge.

Opet, odgledao sam sve odjednom i sve mi je držalo pažnju čak i kada sam znao celu priču posle prvog minuta poput Pop squad. Vredi pogledati ali ne treba očekivati novi Beyond Aquila Rift.

Last edited:

NikolaGLX

Administrator
Staff member
Reaction score
50
Pogledao danas prvih deset epizoda s1,smejem se sam sebi kako nisam znao da je ovo cista genijalnost.Formom me podseca na Animatrix,samo da dodjem kuci pa cu sve ostalo da spalim odmah :D

Last edited:
  • Like
Reactions: WickedlNl