Trailer Fast & Furious 9: Familija brate!

Trailer

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Official Trailer 2 (2021)

Obozavam ovu franshizu. FnF je ekvivalent filmskoj industriji kao COD za gaming. Nastavka kolko oces, svaki put ljudi kukaju a franshize nastavljaju da prave bilione.
P.S. El to Francis Nganou sa padobranom eksplodirao? 🤣

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Neki su mi dobri a neki su mi smeće. Recimo petica mi je bila otkrovenje kad je izašla i nema koga nisam terao da je gleda. Bkv je svakome bila makar ok pa do oduševljenja potpunog.

Mislim da svako ima pravo da mu smeta i da ga mrači neki serijal, imam ih i ja dosta.

Ovaj trejler mi deluje ludački a Hobs i Šo mi je takodje bio kul pogledao sam ga dva puta.

VIŠA SILA

Administrator
Staff member
Reaction score
62
Vin Diesel Generation Award GIF by MTV Movie & TV Awards

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Official Trailer 2 (2021)

Obozavam ovu franshizu. FnF je ekvivalent filmskoj industriji kao COD za gaming. Nastavka kolko oces, svaki put ljudi kukaju a franshize nastavljaju da prave bilione.
P.S. El to Francis Nganou sa padobranom eksplodirao? 🤣
Meni je ova vest top...

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Auuuu ovde nema kraja :D Bice i Chapter 15 jednog dana lol.

While the original plan was for Lin to direct both F9 and a 10th and final installment, in October 2020 Universal announced that the journey would now end with a Lin-directed 11th installment. ⁠

"I was thinking of it as one chapter. It became very clear to me that if we were going to do that, we were going to need some real estate," says Justin Lin of expanding to three films. "To the studio's credit, it was like, 'Yeah, let's do it.' That's what we've been doing since I've been back, … processing it as almost like a trilogy as a final chapter." - Director Justin Lin⁠

• Like
Reactions: JackRaid04

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
290
Odgledao ovu tugu. FF je nekada bio film sa malo over the top akcijom al na nekom nivou Mission Impossible. Sada su se pretvorili u crtani film sa super herojima. Vidis da auto pada direktno na njegovu glavu i kao moooosha, lik se pojavljuje iza auta kao promasio ga za 1mm. Dom-ov burazer koji se prvi put spominje posle 20 godina.....da ne zaboravimo sto to nije samo Dom-ov burazer, Dom ima i sestru u filmu jos od prvog filma al nekako su uspeli da naprave interakciju iskljucivo sa dva burazera a rodjena sestra je tu kao po strani ni rec da kaze sto nije videla zvog buraza 20 god lol.

Jebote koje sranje sve :D Ok pogledas i instant zaboravis al kao sto je reko lik sto je nabavljao automobile i spojio ih sa underground kulturom, pliz ne mojte vise da pravite FF filmove. Ljudi umiru i vracaju se iz smrti, cak se i oni u filmu sprdaju na to da su mozda neunistivi....okruzen si sa 10 vojnika oko sebe koji pucaju u isto vreme i onaj comedy crnac sve ih pobije a njemu nista.

Realno, zadnji film sa Paul Walkerom, to je trebao da bude poslednji FF i sve bi se nekako zaokruzilo. Ovako vade iz naftalina materijal.