Retro Hyper Sentinel

Retro

H.E.R.O.

Member
Reaction score
59
Pazario sam sa Steama, moram priznati ovu odlicnu reikrenaciju Uridiuma. Sve je kako treba da bude! Akcija je intezivna i brza, bas kao u originalu. Nema propratne priče, nema filozofiranja, beskonacnih menija, uvodnih medju-scena... Sa samo dva klika na startnom ekranu, igrac uskace u freneticnu akciju, pa ko prezivi.

Jedna od grafickih filtera je CRT screen, koji ostavlja utisak arkadnog aparata. Vredi svaki evro!

Last edited:
  • Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
428
Website
www.emuglx.org
Pazario sam sa Steama, moram priznati ovu odlicnu reikrenaciju Uridiuma. Sve je kako treba da bude! Akcija je intezivna i brza, bas kao u originalu. Nema propratne priče, nema filozofiranja, beskonacnih menija, uvodnih medju-scena... Sa samo dva klika na startnom ekranu, igrac uskace u freneticnu akciju, pa ko prezivi.

Jedna od grafickih filtera je CRT screen, koji ostavlja utisak arkadnog aparata. Vredi svaki evro!

Igrao sam ovo na C64 i zaboravio, ali podseti me ova animacija okretanja broda, to je to!

H.E.R.O.

Member
Reaction score
59
Igrao sam ovo na C64 i zaboravio, ali podseti me ova animacija okretanja broda, to je to!

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
428
Website
www.emuglx.org
Zaboravih na taj Amiga nastavak.

Evo, iskoristio sam priliku da updatujem oba opisa u novi format :)

H.E.R.O.

Member
Reaction score
59
Ovo je definitivno jedna od najboljih pucacina koje sam probao. (PC/Konzole) I pored cinjenice da je igra ponikla na temeljima jednog klasika, igra ipak donosi puno toga novog, kako po pitanju dizajna, tako i po pitanju gejmpleja. Tezina je brutalna tako da je odabir nivoa tezine jedan od solucija kao uvertira u igru. Sve je previse brzo, haoticno ali sa druge strane, satifakcija je upravo u tome. Bas kao u doba spomenutog klasika!

Prava muska igra! :)