Trailer Ja sam Neo ovo je MATRIX 4

Trailer

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
Evo ga full trejler za The Matrix Resurrections, kako se vama čini?

Meni ne deluje baš da ima vajb Matrix filmova (nedavno sam pogledao sva tri ponovo posle koliko godina na Netflixu).

Ovo mi je nekako previše šareno, oštro, brzo deluje mi ko Ratchet & Clank sa PS5 više nego kao Matrix film :lol:

• Like
Reactions: Samus

disturbed

Member
Reaction score
39
Pa sta ocekivati u 2021? Ako zelis biti dopadljiv novijim generacijama moras ubosti taj kolorit. Ja jedva cekam da pogledam pa onda da sudim. Sve mi se cini da je to neki soft reboot, prelazni film. Nadam se da grijesim.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
Pa sta ocekivati u 2021? Ako zelis biti dopadljiv novijim generacijama moras ubosti taj kolorit. Ja jedva cekam da pogledam pa onda da sudim. Sve mi se cini da je to neki soft reboot, prelazni film. Nadam se da grijesim.
To je WB škola podsetio me je kolorit i slika na Space Jam novi :lol:

• Like
Reactions: disturbed

Samus

Active member
Reaction score
146
Evo ga full trejler za The Matrix Resurrections, kako se vama čini?

Meni ne deluje baš da ima vajb Matrix filmova (nedavno sam pogledao sva tri ponovo posle koliko godina na Netflixu).

Ovo mi je nekako previše šareno, oštro, brzo deluje mi ko Ratchet & Clank sa PS5 više nego kao Matrix film :lol:
John Wick: Lost in Matrix

Inace, slazem se.
Ja na primer uopste nisam zainteresovan. Pogledacu ga ali totalno mi je sve jedno.

DieH@rd

Active member
Reaction score
162
Po meni, ovo je odlican trejler koji se nadovezuje na kraj od Matrix 3.

Neo se zrtvovao da zaustavi Super Saiyan Agent Smith-a [al sad vidimo da su ga masine spasile], i covecanstvo je dobilo opciju da se samovoljno iskljuci iz Matrixa [ali vidimo da je Matrix napravio propagandu od Neovog zivota, prvi Matrix filmovi postoje unutar tog sveta]. Sedmi [ili osmi?] ciklus je u punom mahu, nova generacija pobunjenika se pojavila, i Neo najzad uzima crvenu tabletu da bi spasio Trinity.

Can't wait.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
Po meni, ovo je odlican trejler koji se nadovezuje na kraj od Matrix 3.

Neo se zrtvovao da zaustavi Super Saiyan Agent Smith-a [al sad vidimo da su ga masine spasile], i covecanstvo je dobilo opciju da se samovoljno iskljuci iz Matrixa [ali vidimo da je Matrix napravio propagandu od Neovog zivota, prvi Matrix filmovi postoje unutar tog sveta]. Sedmi [ili osmi?] ciklus je u punom mahu, nova generacija pobunjenika se pojavila, i Neo najzad uzima crvenu tabletu da bi spasio Trinity.

Can't wait.
Takvo meta brljavljenje me podseća više na kasnije radove autora, meni je to redflag već da će ovo biti mess... ali ajde, sačekaćemo da vidimo.

• Like
Reactions: disturbed

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
149
Iskreno voleo bih da valja ovo ali sam veoooma skeptican. Keeping my fingers crossed. I sto nisu osisali Kijanua? Odbija covek da skrati kosu? :D