Retro Making of Gran Turismo 4

Retro

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
169
Slazem se. Skoro smo pricali o Burnout 3 i kada sam uzeo PS2 chipovan, pao je i GT4 uz njega. Ubedljivno najlepsa racing igra ali i najbolji GT. Pravi napredak u svakom smislu..GT u svom prime. Nakon toga je vec bilo so-so ili vec ocekivano al ovo je imalo tona stazza, automobila, photo mode, bolji engine. Kakva igretina. Ako mi nesto ne dostajalo u GTS su bile te fantasy staze...prelepi pejzazhi, trkanje po gradovima itd. Nadamo se tome u GT7.

• Like
Reactions: Voja

damir.grujin

Member
Reaction score
8
Igrala se četvorka baš dosta dugo. Karijera odlična.
Mada će meni gt2 uvek biti najbolja igra u serijalu, jbg uz to je moja generacija odrasla...

Poslato sa COL-L29 pomoću Tapatoka

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
169
Ma i mi smo ista generacija al nekako GT4 je highlight. GT1 i GT2....nije postojala igra sa boljom replay opcijom. Sto kaze Kaz u ovom klipu, ljudi su bukvalno zeleli da odgledaju replay posle trke. Druge igre kao NFS serijal nisu moglr ni da prismrde u tom smislu. Sto najgore i dan danas dosta trka nemaju replay opciju (sem naravno sim-cade vozhnji.).

H.E.R.O.

Member
Reaction score
37
Igrao sam ovo dosta back in the day pored Gow-a 2 I Gradius 5. GT nastavak uz koji sam mozda proveo najvise vremena.

IsaoOkava

New member
Reaction score
17
Lično, ono što je HALO za Xbox to je GT za PlayStation. Igrom slučaja propustio sam serijal, ali sam zato na konkurentski Sega GT potrošio dosta vremena.

• Like
Reactions: TheRealNick

IsaoOkava

New member
Reaction score
17
Tri ukoliko računamo i dopunjeno online izdanje Sega GT 2002 Online. Xbox igre nisam igrao, ali je prvi deo dobra igra. Iskreno, žao mi je što je serijal propao. Dosta vremena utrošenog i mislim da još uvek čuvam svoj napredak iz igre na memorijskoj kartici.

Ogromno poštovanje za GT koji je klasa za sebe, ali eto, ja sam Sega ljubitelj. Imam četvorku u kolekciji pa možda jednom krenem da je prelazim.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
235
Website
www.emuglx.org
Tri ukoliko računamo i dopunjeno online izdanje Sega GT 2002 Online. Xbox igre nisam igrao, ali je prvi deo dobra igra. Iskreno, žao mi je što je serijal propao. Dosta vremena utrošenog i mislim da još uvek čuvam svoj napredak iz igre na memorijskoj kartici.

Ogromno poštovanje za GT koji je klasa za sebe, ali eto, ja sam Sega ljubitelj. Imam četvorku u kolekciji pa možda jednom krenem da je prelazim.
Volim jako SEGU što su bili u fazonu treba nam Gran Turismo, napravićemo ga sami!

Ali ako je neko mogao to je bila SEGA, sa toliko bogatom istorijom vožnji od najstarijih dana, šteta što se SEGA GT nije nastavio indeed.