Film Mortal Kombat 2021

Film

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
133

Film je pomeren za par dana. Sada je zvanicni datum 23i April. Ali naj bolja fora je sto pretpostavljam da bi film bio pusten u bioskope, moraju dosta ranije da posalju bioskopsku kopiju. Ukratko, ovde u Vietnamu sad u petak, 9i april krece projekcija tako da idem overim odma.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
133
Pa i ovde. Znaci onda samo HBO kasni ili de se vec pusata na TVu.

DieH@rd

Active member
Reaction score
82
HBO Max prati bioskopski datum premijere u USA. Cesto filmovi krenu prvo u EU/Aziji pa tek onda dodju u USA.

Uglavnom samo veliki blockbusteri se trude da odrade pun worldwide release [ako mogu i kinu da uglave, al cesto ne].

• Like
Reactions: WickedlNl

scorpion

New member
Reaction score
1
Po trejleru bi rekao da je ovo konacno jedna pristojna ekranizacija. Iskreno sam zainteresovan.
Jel gledao neko ?

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
133
Gledo ja juche. Ako cemo po ocenama, paaaaaa 6/10 al opet nije mi to MK univerzum koji sam ja zheleo.

Ukratko, dobra ekranizacija, glumci su svi solidni. Moracu da gledam TV verziju kad se pojavi na netu jer u bioskopu su definitivno seckali Fatality. Vidis pocetak i odjednom isece na finish. Kano i Kabal su odlicno odradjeni. Pogotovu Sub-Zero glavni jebac. Fino je sto su ubacili par karaktera iz tipa MK Deception ili Deadly Alliance. Doduse ovo su sve manje uloge. Pricha je u stvari bila skroz OK prvih 70 minuta, a onda THE BAD:

Cole mega glup lik, ocekivao sam nesto vece od njega sobzirom na proslost. I ta njegova "moc" skroz glupo i jeftino izgleda. Mislim cela ta prica o tome kako si izabran za turnir sa tom oznakom na telu i da ti ona otvara neku unutrashnju moc...moze prodje za neke stvari ali veoma smesno zvuci za nesto sto je mehanicko. Na primer Jax ima u pocetku neke zhlj ruchice metalne, i onda je kao otvorio svoju unutrashnju Nirvanu i odmah se pojavile ogromne mehanicke ruke....mislim pricamo o tehnologiji, odakle sada svi ti novi shrafovi, bolji metal i vishe materijala jer si ti otkrio sushtinu u svojoj dushi lol.

Scorpion...ko je centar Mk univerzuma se pojavljuje na zadnjih 5 minuta samo. Ako sam dobro izbrojao, skinuo i stavio nazad svoju masku jedno 4 puta u roku od 3 minuta snimka. Mega smesno izgleda. Zamisli Darth Vader svaki cas skida svoju masku i vraca je nazad kad zavrsi recenicu iako skroz razumno prica kroz nju. U poslednjih 20 minuta su tolko zbrzali sve, cak i borbe su trajale mozda manje od 60 sec. Kao kroz neku retrosperktivu. I odjednom eto ga kraj filma...a prvih 70 minuta ono polako grade univerzum. Skoro sve borbe su mega glupe i na koji nacin umiru protivnici. A jadan Goro....princ Outworlda...nem. Ne samo sto je nem (a nije jedini takav karakter u filmu) nego sto ima nikad gluplju smrt. Pricamo o ultra zajebanom liku u MK svetu (necu da spoilujem).

Ocu recji, poslednjih 20 minuta su se posrali po svemu sto su gradili dotle. Kao da im ostao samo jedan dan da snime sve, i sve je na brzaka, ma ni koreografiju nisu jebali vise nit neki fancy Fatality. Najbolje od svega...turnira nikad nije ni bilo lol. Nego kao uleteli Outworldsi da ih ubiju pre turnira.

Last edited:
  • Like
Reactions: abcdef

damir.grujin

New member
Reaction score
7
Gledo ja juche. Ako cemo po ocenama, paaaaaa 6/10 al opet nije mi to MK univerzum koji sam ja zheleo.

Ukratko, dobra ekranizacija, glumci su svi solidni. Moracu da gledam TV verziju kad se pojavi na netu jer u bioskopu su definitivno seckali Fatality. Vidis pocetak i odjednom isece na finish. Kano i Kabal su odlicno odradjeni. Pogotovu Sub-Zero glavni jebac. Fino je sto su ubacili par karaktera iz tipa MK Deception ili Deadly Alliance. Doduse ovo su sve manje uloge. Pricha je u stvari bila skroz OK prvih 70 minuta, a onda THE BAD:

Cole mega glup lik, ocekivao sam nesto vece od njega sobzirom na proslost. I ta njegova "moc" skroz glupo i jeftino izgleda. Mislim cela ta prica o tome kako si izabran za turnir sa tom oznakom na telu i da ti ona otvara neku unutrashnju moc...moze prodje za neke stvari ali veoma smesno zvuci za nesto sto je mehanicko. Na primer Jax ima u pocetku neke zhlj ruchice metalne, i onda je kao otvorio svoju unutrashnju Nirvanu i odmah se pojavile ogromne mehanicke ruke....mislim pricamo o tehnologiji, odakle sada svi ti novi shrafovi, bolji metal i vishe materijala jer si ti otkrio sushtinu u svojoj dushi lol.

Scorpion...ko je centar Mk univerzuma se pojavljuje na zadnjih 5 minuta samo. Ako sam dobro izbrojao, skinuo i stavio nazad svoju masku jedno 4 puta u roku od 3 minuta snimka. Mega smesno izgleda. Zamisli Darth Vader svaki cas skida svoju masku i vraca je nazad kad zavrsi recenicu iako skroz razumno prica kroz nju. U poslednjih 20 minuta su tolko zbrzali sve, cak i borbe su trajale mozda manje od 60 sec. Kao kroz neku retrosperktivu. I odjednom eto ga kraj filma...a prvih 70 minuta ono polako grade univerzum. Skoro sve borbe su mega glupe i na koji nacin umiru protivnici. A jadan Goro....princ Outworlda...nem. Ne samo sto je nem (a nije jedini takav karakter u filmu) nego sto ima nikad gluplju smrt. Pricamo o ultra zajebanom liku u MK svetu (necu da spoilujem).

Ocu recji, poslednjih 20 minuta su se posrali po svemu sto su gradili dotle. Kao da im ostao samo jedan dan da snime sve, i sve je na brzaka, ma ni koreografiju nisu jebali vise nit neki fancy Fatality. Najbolje od svega...turnira nikad nije ni bilo lol. Nego kao uleteli Outworldsi da ih ubiju pre turnira.
Znaci u prevodu sranje u boji...
Steta ,sutra idem u zrenjanin u bioskop da ga odgledam.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
133
Pa po meni je ovo kao adaptacija prvog resident evil filma. Znaci imas sve poznate asete da te podsete da je ovo iz igre sve al su smuckali neku svoju verziju. Ali zasto nije bilo turnira i zasto su 3 negativca gluvonemi. Ono kao daj im barem jednu recenicu da kazu. Goro ko neki raspali Orc iz LOTR koji mumla nesto. I muzika je ono orkestar, mogli su barem negde da ubace nesto malo lozhacki a ne star-wars ozbiljne kompozicije.

Kazem, prvih sat vremena su stvarno dobro gradili pricu i onda se samo srozalo na samom kraju sa kolicinom gluposti i zbrzavanju filma. To sto ste videli u traileru Scrpion VS Sub Zero..to je sam kraj filma i jedini kul momenat u toj borbi.

Last edited:

damir.grujin

New member
Reaction score
7
To sto ste videli u traileru Scrpion VS Sub Zero..to je sam kraj filma i jedini kul momenat u toj borbi.

Nooouuu

Nadao sam se da ce kroz film biti puno više duela izmedju njih dvojice...
Nadam se da ce ostvariti kakav takav profit d bi uradili nastavak još boljim...

Poslato sa COL-L29 pomoću Tapatoka

damir.grujin

New member
Reaction score
7
Odgledao film,odlicno.
Verujem da ce pokupiti dovoljno za nastavak.
Neke scene su stvarno mogle biti malo duze ali generalno nije toliko lose kao sto sam se plasio.
8/10 od mene kao hc fana mk igara i filmova.

Voja

Member
Reaction score
18
ovi u rodi dobro da daju film nedelju dana i to je to, neki domaci ce zato da vrte pola godine...

• Haha
Reactions: WickedlNl

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
133
Lik koji je glumio Sub-Zero kaze da je potpisao ugovor za jos 4 nastavka 😳 Cisto sumnjam da je tolka potrazhnja da mogu da naprave tolko filmova kao F&F,