Film Mortal Kombat 2021

Film

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Planirali su i valjda preko 7 nastavaka Teksaškog Masakra posle ne znam kojeg od novijih hahah dešava se

Bloody Disgusting has heard through the grapevine on various occasions that the producers behind Texas Chainsaw 3D had acquired the rights to make up to 7 more films (including this one), and that this Leatherface adventure is the beginning of an entire new franchise at Lionsgate.

2013a luda

DieH@rd

Active member
Reaction score
157
Lik koji je glumio Sub-Zero kaze da je potpisao ugovor za jos 4 nastavka 😳 Cisto sumnjam da je tolka potrazhnja da mogu da naprave tolko filmova kao F&F,
To je normalno za Hollywood. Ugovori za glumce ne znace puno, sa time se glumci samo obavezuju AKO ih studio pozove da moraju da se pojave. Nista ne garantuje da ce nastavci biti snimani.

• Like
Reactions: TheRealNick

Prpusinka.Prpusin

New member
Reaction score
10
ja gledao juce, razocarenje cisto, Kano glup ko ku*ac i dosadan, bzvz svi likovi odradjeni, vrhunac nema muzike, bukvalno mk muzika bila 5-6 sekundi za ceo film. Likovi bude svoje moci ko mocni rendzeri. StariMK Legacy > stari mk film> pa ovo djubre.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
306
Odgledao film po drugi put, josh gore iskustvo od prvog. Ne mogu predjem preko nemih karaktera pogotovu kao Reiko...ko je poprilicno bitan lik u MK lore...napravise od njega mutavog orca a lik je u fazonu descendant Shao Kahna lol.

Kano i Sub Zero su jedini win ovde. Inace ljudi koji misle da je 1995 imao veci budzhet: 18 mil za 1995 i 55 mil za 2021 film.

damir.grujin

Member
Reaction score
14
Odgledao film po drugi put, josh gore iskustvo od prvog. Ne mogu predjem preko nemih karaktera pogotovu kao Reiko...ko je poprilicno bitan lik u MK lore...napravise od njega mutavog orca a lik je u fazonu descendant Shao Kahna lol.

Kano i Sub Zero su jedini win ovde. Inace ljudi koji misle da je 1995 imao veci budzhet: 18 mil za 1995 i 55 mil za 2021 film.
Mogu sve da progutam ali da roknu goroa kao da je neka pička to mi je apsurd.
Takodje kanou fali mesa, mršavo je to za kanoa...
Jedino su kung laoa odradili ok ali mu je uloga u filmu maltene zanemarljiva...

Poslato sa COL-L29 pomoću Tapatoka

Voja

Member
Reaction score
22
najgori mi je liu kang, ne znam ko je tom liku dao ulogu, em ne zna da glumi em izgleda kao da ima 15god.

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
79
Ja pustio sinoc i zaspao. :D Tamo oko scene kada se pojavio Goro. Ali nastavicu danas da gledam. :)

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
306
Zasluzheno 6.5 na IMDB. Realnije su opisali Chris i

damir.grujin

Member
Reaction score
14
Skorpion ceo film priča na japanskom....
Niotkuda: Get over here!
Tu sam puko od smeha :D jos sam gledao film u bioskopu...
Dzeks dobije vece mehanicke ruke jer je pronasao svoju arkanu :D
Kano i sab ziro su sa glumom super ali je kano mogao vizuelno biti malo napucaniji(fali tu misica)
Ostatak ekipe nema pojma da glumi pogotovo liu kang,kao da su mu drzali kurs glume dve nedelje pre pocetka snimanja filma...
Milena je ispala ok sobzirom da je camuga ali je minutaza i uloga u filmu zanemarljiva isto kao i kung laova(nitaru i reptila ne bih spominjao jer su tu bili da popune mesto za fatalit)
Reiko i goro protracen potencijal...
Kole jonga su ubacili da bude centralna figura a nov je debitantski lik?Njegva uloga u filmu ok ali moci su mogle biti malo mastovitije.
Rajden izgleda ok sto se tice kostimografije isto kao i sang cung,kung lao i kabal(koji je mozda i najsvetlija tacka filma vizuelno)
sta znam nije los ali nije ni dobro koliko je moglo da bude :)
Posto sam fan kao sto sam vec ranije napisao od mene 7/10 ali iskreno bolje da su snimili ovo kao seriju kontam da bi za netflix bio pun pogodak.

• Like
Reactions: WickedlNl