Retro Najnoviji ulovi igara i konzola

Retro

Ashitaka

Member
Reaction score
34
Ja razmišljam o kupovini N64 i mint kertridža...
Meni N64 nije zanimljiva uopste. Mozda i mi je zadnja Nintendova konzola koju bih posedovao. Mislim da ostale sve i imam. Ako gledamo samo kucne konzole. Meni bas nije legla. Mada sam je kao klinac i igrao tu i tamo.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Meni N64 nije zanimljiva uopste. Mozda i mi je zadnja Nintendova konzola koju bih posedovao. Mislim da ostale sve i imam. Ako gledamo samo kucne konzole. Meni bas nije legla. Mada sam je kao klinac i igrao tu i tamo.
N64 je kod nas makar, a i meni lično, bio u toj generaciji dopunski sistem ono ponešto sa strane da se odigra kad se ne pici 90s PC ili PlayStation.

Sada mi treba jer radim video :)

Ashitaka

Member
Reaction score
34
Mi smo ga iznajmljivali kad nas je bilo vise od dvojice ili kad je ps1 bio iznajmljen 🤣

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Mi smo ga iznajmljivali kad nas je bilo vise od dvojice ili kad je ps1 bio iznajmljen 🤣
Bukvalno, iznajmljivanja, igranja u Sony klubovima gde je svaki imao makar jedan N64 da se nađe... a ne možemo ni da zanemarimo izuzetno ranu N64 emulaciju, 1998. su ključne igre već letele na jakim kompovima i 3DFX karticama. Marginalan sistem za Srbiju, ali worldwide i posebno u US je bio sila.

• Like
Reactions: Ashitaka

Ashitaka

Member
Reaction score
34
Ovde se igrao Mario 64, Golden eye, Diddy kong racing, Mario kart, Turok. I to je to manje vise 😂 Bar koliko se ja secam bio sam klinac. Dok na ps1 je bila gomila igara a i piraterija koja je nacinila ogromnu prevagu u korist ps1. Jbg teska vremena.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Da uzmem? Kakva abominacija od konzole... izgleda kao da ima neki tumor :lol: ne sećam se da je bio ovako proširen da bi Pikachu mogao da se uglavi, oh my.

200e samo

Capture.JPG

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
119
Da uzmem? Kakva abominacija od konzole... izgleda kao da ima neki tumor :lol: ne sećam se da je bio ovako proširen da bi Pikachu mogao da se uglavi, oh my.

200e samo
Ovo ne da ne dolazi u obzir nego nema sanse. A izgleda iskreno ODVRATNO. Ja nisam neki mega fan pokemona ali ovo je bas dizajnerski gledano-ruzno

Samus

Active member
Reaction score
110
Ovo ne da ne dolazi u obzir nego nema sanse. A izgleda iskreno ODVRATNO. Ja nisam neki mega fan pokemona ali ovo je bas dizajnerski gledano-ruzno
Ja je ne bih uzeo, ali mislim da preterujes, bas je slatka konzola.

Inace taj lik cepa cene samo tako.
Jesam par puta uzeo nesto od njega ali samo zato sto su cene bile tako i tako normalne.

Samus

Active member
Reaction score
110
funny ja reko to se prica o trejleru haha. nice!