Trailer Novi Wipeout stiže na iOS i Android

Trailer

EmuGlx News Bot

New member
Reaction score
438
Wipeout-Rush-logo.jpg

Legendarna Wipeout franšiza je u zadnje vreme bila prisutna na tržištu samo preko odličnih remastera starijih naslova, ali PlayStation je ipak spremio kakvu-takvu novu igru koja će nas zabaviti i van kuće.

The post Novi Wipeout stiže na iOS i Android appeared first on EmuGlx.

Pročitajte više na EmuGlx.org sajtu...

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
79
Meni je ovo truba. Naravno ne mislim na igru koja je legendarna vec na insistiranje devolpera da franšizu nastave na j*****m telefonima. Umesto da eksluzivno iskoriste potencijal PS5 konzole ili desktop hardwera i prezentuju igru kako dolikuje. Baš kao nekada !

Last edited:
  • Like
Reactions: WickedlNl

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
533
Website
www.emuglx.org
Dobro telefoni su odavno sposobni da imaju dobru grafiku i fps, nije problem to već ove kontrole kad vidim skretanje sa naginjanjem telefona teskoba me neka uhvati.

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
79
Apsolutno razumem sve sto se tice razvoja telefona, tech-a, gaming progresa na njima...ali ograničenja u poredjenju sa modernim desktopom ili new age konzolama ipak i dalje postoje. Počev od mini ekrana, kontrola...jednostavno, nije to taj "komfor". Složićemo se da jedan Wipeout zaslužuje više. Okej, neko se sada reci : "Pa povezi ga na TV..." Okej, ali potencijal desktopa/konzola je ipak druga prica, narocito na polju gaminga.

Last edited:

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
306
To stoji, kad sam video da je za mobilni...🤮. Nije problem imati i to dokle god imas full on punokrvnu franshizu na konzolama kao na primer NFS sto ima aktivnu mobilnu igru a i regularna izdanja. Sto je naj tuzhnije i ovo sto smo dobili na PS4 je u stvari remaster PS3 igre. Nekad se zapitas kolko u stvari jedna igra mora da napravi para da bi se odobrio dalji nastavak.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
533
Website
www.emuglx.org
Pa tako nekako i zamišljam budućnost, telefon da prebaci sliku na TV bez kablova, 4k 60fps, kontroleri sa konzola već mogu wirelessly da se povežu i igraš igru... dok ne uleti neki poziv :lol: