Trailer Objavljen datum izlaska za Forza Horizon 5

Trailer

EmuGlx News Bot

New member
Reaction score
254
ForzaHorizon5_613_HERO.jpg

Startujte svoje motore jer nam Forza Horizon 5 stiže brže nego što smo očekivali. Microsoft je na svojoj E3 prezentaciji najavio peto izdanje ovog naslova čiji je izlazak zakazan za 9. novembar za Xbox Series X/S konzole, PC, Cloud Gaming i Xbox Game Pass.

The post Objavljen datum izlaska za Forza Horizon 5 appeared first on EmuGlx.

Pročitajte više na EmuGlx.org sajtu...

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Igra stiže i na last gen Xbox konzole, verovatno će i PC verzija moći da se igra na mašinama koje su gurale trojku i četvorku, ali za najbolje iskustvo kapiram Serija X mora pasti ipak.

btw. što se tiče cover automobila (kog nisam momentalno prepoznao juče u lajvu :lol:)

• Like
Reactions: Chodex

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
92
Cekaj da obrisem neku cudnu belu tecnost sa monitora, ne znam odakle se pojavila :D Brate i dalje mi stoji u secanju posle konferencije. Izgleda brutalno. Forza 4 igram i dan danas, kupio je na MS store-u sa ponosom i radi kao puter. Ovo ne znam da li ce raditi sa ovim kvalitetom na aktuelnim masinama koje nemaju makar 3070

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
252
A ovaj lik pogotovu, inace mega NFS ytber al jbg nema nikakvog sadrzaja novog za NFS pa presho na nesto drugo.

• Like
Reactions: TheRealNick

NikolaGLX

Administrator
Staff member
Reaction score
69
Kupljen XsS uplacen GP i sada cekamo novembar.Ludilo koliko je ovo postala dobra i zarazna igra,cak i za one koji ne igraju MP ima toliko mnogo SP sadrzaja uvek i redovne DLC sadrzaji koji nisu samo da se uzme jos novca.Idealno preko zime dok ne dodje GT7 sledece godine.

• Like
Reactions: TheRealNick

Chodex

Active member
Reaction score
73
Kupljen XsS uplacen GP i sada cekamo novembar.Ludilo koliko je ovo postala dobra i zarazna igra,cak i za one koji ne igraju MP ima toliko mnogo SP sadrzaja uvek i redovne DLC sadrzaji koji nisu samo da se uzme jos novca.Idealno preko zime dok ne dodje GT7 sledece godine.
Nikola aj molim te bi objasni kako se pravilno igra ova igra. Na 44.sam leveli i nemam utisak sa napredujem bune me silni meniji i podmeniji. Milion nekih eventova na mapi, prosto ne znam sta je prioritet za igrati.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Nikola aj molim te bi objasni kako se pravilno igra ova igra. Na 44.sam leveli i nemam utisak sa napredujem bune me silni meniji i podmeniji. Milion nekih eventova na mapi, prosto ne znam sta je prioritet za igrati.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Igraj šta ti se igra :lol:

• Like
Reactions: Chodex

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Forza Horizon su igre za casual igrace, nema tu centralne kampanje nego samo random igranje gde god stignes.

Trojka je kao imala neki centralni progres i credits kad se predje poslednji showcase event.

U četvorci evo koliko godina kasnije nisam dobio credits :lol: a novi sadržaji samo dolaze.