RANT Outriders serveri se raspadaju i dalje

RANT

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Pričali smo o Outridersima već, za vreme demo verzije

Ali od kako je igra otišla live 1. aprila, problemi sa serverom prosto ubijaju. Bilo je vesti da je stvar navodno rešena, ali i dalje se dešavaju disconnecti samo tako.

Jedva sam juce i danas uspeo da se ulogujem na par sati, a pokušaj cross-playa sa @Doktor je prošao ovako (plus zabod kompa) 🤷‍♂️

Will try again tomorrow...

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Danas smo uspeli malo da igramo co-op PS4 i PS5, ali svaki pokušaj crossplaya sa PC-em čim se učita... crashuje igra.

Sad čujem da PC verzija ima još tone problema... daleko je ovo od popravljenog.

Metacritic userscores se uništavaju, imamo Cyberpunk 2077 all over again, poljski studio, odlaže igru dugo, izda, sve se raspada...

Šteta jer ovo sam baš i hteo da igram, gameplay je generic i basic ali zabavan, bilo bi još zabavnije da može zapravo co-op da se igra bez ovoliko problema.

• Like
Reactions: Chodex

Chodex

Active member
Reaction score
76
Ja sam naisao na bosa kojeg prosto receno ne znam da dobijem. Pogadja me u koveru. Baca neku struju iz neba i zemlje, znaci glupost parexelans. Ne zelim da se trudim na glupost.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
119
Brate razocaran sam delom sto su srali o crossplayu samo tako a od toga nista i dalje. I sinoc smo probali ali igre zabadaju

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
119
Square Enix........ Mada dobra je pesma :D

DieH@rd

Active member
Reaction score
152
Tesko mogu da napadam mali tim kojem se posrecila velika navala igraca i koji pride rade full crossplay na iks platformi. Sredice se, tek je proslo par dana od premijere.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Tesko mogu da napadam mali tim kojem se posrecila velika navala igraca i koji pride rade full crossplay na iks platformi. Sredice se, tek je proslo par dana od premijere.
E da je samo crossplay problem malo ko bi se žalio i launch bi prošao smooth.

Na stranu što serveri pucaju i dalje, igra crashuje kao blesava najviše na PC-u mada desilo se i meni na PS5 bar dva puta. Reci kupiš novu konzolu i na njoj pokrećeš poljski skarabudženi software koji jednostavno pukne u nekom trenutku - bliss.

Znači ne pričam o disconnectovima, što se takođe dešava i dalje, već o software pucanju imaš gore u Joe videu a i na mnogim primerima online, neka poruka o prepunoj memoriji ono dirty code klasičan.

Igru spašava jedino to što je rađena u Unrealu pa kad radi radi, nema mnogo glitcheva, zamisli još da su sami pravili endžin... bukvano bi bio Cyberpunk scenario.

Square Enix........ Mada dobra je pesma :D
Nema Square Enix veze sa ovim problemima, eventualno oko servera, ostalo je na developerima.

Meanwhile on MC

• Like
Reactions: JackRaid04

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
119
Ajmo poljaci grindajte i popravite crossplay mamu vam. Kazu da ce morati da se pecuju igre i sa strane konzola i sa strane pc-ja da bi to proradilo kako treba. Smem da se kladim da ce nesto novo da sjebu :D

• Haha
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Ajmo poljaci grindajte i popravite crossplay mamu vam. Kazu da ce morati da se pecuju igre i sa strane konzola i sa strane pc-ja da bi to proradilo kako treba. Smem da se kladim da ce nesto novo da sjebu :D
Možemo da probamo opet kad god si free.

:lol:

btw. prvi Outriders video je out