Music Ozzy je zapravo mutant ?

Muzika tebre!

H.E.R.O.

Active member
Reaction score
117

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
ozzy osbourne GIF

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
316
Veci mi rebus kako je on zhiv a ne Mick Jager koji takodje ima neke vampirske gene ali Ozzy je oduvek bio haos :D Svaka cast za 73 god.

carnex

Active member
Reaction score
107
Podesća me na priču da je Lemmy otišao na isti tretman kao Džeger i mnoge druge zvezde gde ti kroz više tretmana od osam sati prečiste krv od svih mogućih toksina i makar zaustave dalje raspadanje od sveča što si unosio u sebe. Ali nakon inicijanih testova doktor je rekao da o ovom slućaju neće da sprovede proceduru jer je njegovo telo toliko toksično da bi čista krv bila šok sa verovatnim teškim posledicama potencijalno uključujući tu i smrt. Verovatno izmišljotina ali odgovara Lemiju :D

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
Podesća me na priču da je Lemmy otišao na isti tretman kao Džeger i mnoge druge zvezde gde ti kroz više tretmana od osam sati prečiste krv od svih mogućih toksina i makar zaustave dalje raspadanje od sveča što si unosio u sebe. Ali nakon inicijanih testova doktor je rekao da o ovom slućaju neće da sprovede proceduru jer je njegovo telo toliko toksično da bi čista krv bila šok sa verovatnim teškim posledicama potencijalno uključujući tu i smrt. Verovatno izmišljotina ali odgovara Lemiju :D
Ne bi me čudilo da ima istine u tome :lol:

Možda @Doktor da se konsultuje? Ja verujem da ima situacija u medicini kada je bolje ne dirati ništa.