HELP! Pristup starom forumu

Help

SolidSnake

New member
Reaction score
11
Da li je moguće ikako pristupiti sadržaju na prethodnoj verziji foruma? Pošto me stari link uvek uputi ovde. Da li je to negde sačuvano ili je sve ono što smo pisali otišlo u nepovrat?

VIŠA SILA

Administrator
Staff member
Reaction score
62
Arhiva foruma od 2002 do 2011 godine (classic EmuForum) je ovde, read only za sve

Za forum od 2011 do 2020, baza postoji na sledećoj lokaciji

Pristup ovoj arhivi trenutno imaju samo administratori i moderatori.

Ako imaš neke važne informacije (brojeve telefona, kontakte i sl.) "zarobljene" u ovoj arhivi u postovima ili privatnim porukama, pošalji poruku na PM pa ćemo ti pomoći da dođeš do tih informacija.

SolidSnake

New member
Reaction score
11
Arhiva foruma od 2002 do 2011 godine (classic EmuForum) je ovde, read only za sve

Za forum od 2011 do 2020, baza postoji na sledećoj lokaciji

Pristup ovoj arhivi trenutno imaju samo administratori i moderatori.

Ako imaš neke važne informacije (brojeve telefona, kontakte i sl.) "zarobljene" u ovoj arhivi u postovima ili privatnim porukama, pošalji poruku na PM pa ćemo ti pomoći da dođeš do tih informacija.
Interesuju me neki moji postovi i neki thread-ovi, bilo bi lepo da i to bude dostupno kao što je ta još starija verzija.

• Like
Reactions: VIŠA SILA

VIŠA SILA

Administrator
Staff member
Reaction score
62
Interesuju me neki moji postovi i neki thread-ovi, bilo bi lepo da i to bude dostupno kao što je ta još starija verzija.
Šteta da je da ne bude public i ta arhiva, slažem se. Bilo je tu sjajnih sadržaja posebno na početku ali ima tu i mnogo gluposti iz perioda 2019-2020. da se pročisti prvo.

Ljudi koji su tada bili aktivni i atmosfera koja je preovlađivala na forumu tih par godina uopšte nije reflektovala vrednosti EmuGlx-a kao organizacije. Zbog toga, dok se ne dovede u red ta arhiva će ostati privatna. Hvala na razumevanju!