Trailer Prvi trejler za Uncharted film

Trailer

EmuGlx News Bot

New member
Reaction score
765
Tom-Holland-Uncharted-film.jpg

Posle nekoliko godina čekanja, film Uncharted koji je PlayStation dugo spremao u saradnji sa Sony Pictures studijom se najzad bliži svojoj premijeri.

Ova akciona franšiza je oduševila fanove video igara još od prve godine PS3 konzole, a njena filmska adaptacija će nas upoznati sa mlađim Nathan Drake-om koga glumi spajermen lično, Tom Holland. Film je očigledno započeo nezavisnu priču ovog avanturiste, sa akcionim sekvencama koje lako podsećaju na one viđene u video igrama.

Uncharted film stiže u domaće bioskope već sredinom februara!

Što se igara tiče, remaster poslednje avanture Nathan Drake-a i njegovih partnera će takođe sledeće godine stići na PS5 i PC u paketu zvanom Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

The post Prvi trejler za Uncharted film appeared first on EmuGlx.

Pročitajte više na EmuGlx.org sajtu...

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
316
Ovo je subjektivno al po meni koga god su unajmili kao glumca, promasili su u izboru za ulogu. To naravno kazem kao fan serijala za koga ovaj film ocigledno nije ni napravljen vec za shire narodne mase i da ubace par high-lvl glumaca da se bolje proda. Ovakav Drake moze da prodje kao mladi Drake sto i jeste ovaj film, kao uvod u celu franshizu, prequel iz Uncharted 4. Ali Tom je mnogo dobar i popularan glumac, bude li bilo trilogije, sigurno nece da menjaju glumca a tada vec Tom izgleda previshe babyface za Drake-a u svojim 40-im.

Sully takodje, Mark Walhberg je jednostavno zdepast a Sully treba da bude neki lanky tall lik sto je ovaj totalna suprotnost. Mada ne znam ni zasto se bunim kada nikada ne odrade film po igri kako treba nego nalepe neke scene, smuckaju, cjiribu cjiriba, evo vam.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
Ali Tom je mnogo dobar i popularan glumac, bude li bilo trilogije, sigurno nece da menjaju glumca a tada vec Tom izgleda previshe babyface za Drake-a u svojim 40-im.
Well, pošto su ovaj film radili 10 godina računaju do nastavka biće u pravim godinama i on :lol:

btw. @DieH@rd kudos za SRPSKI TREJLER!

carnex

Active member
Reaction score
109
Čak i maldi Nathan Drake iz Uncharted 3 izgleda mnogo više kao avanturista nego Tom Holand u ovom filmu. Da ne spominjem filmic koji je snimljen da se proda ideja Uncharted filma sa Nejtanom Filijanom koji bukvalno izgleda kao da su preslikali vizuelni dizajn i atmosferu igara. Ali možda film bude stvarno dobar. Dina me je veoma pozitivno iznenadila.

NikolaGLX

Administrator
Staff member
Reaction score
96
Da li ja nesto masim ili Sully nema brkove?
Koliko samo pogresan casting.ovaj mali spiderman kao da ima 12 godina i tesko da moze da bude Drake.Koliko uopste Drake ima godina u prvoj igri? 30ak?