Kupujem PS3 CECHA ili CECHB model

Kupujem

scorpion

New member
Reaction score
1
Interesuje me PlayStation 3 konzola samo CECHA ili CECHB serije ( full backwards compatible ).
Vec imam CECHC konzolu koju sam nasao na kupujemprodajem prosle godine, ali posto nisam normalan, hocu neku od ovih full backwards compatible modela.
Velika vecina PS2 igara radi i na C seriji, ali ne sve i Guitar Hero je bas jedna od tih koja ne radi kako treba.
Ne mora ni blizu da bude perfektno ocuvana, ( moze i banovana ) ali bi bilo lepo da je koliko toliko ispravna.
Nisam preprodavac, i kupujem je iskljucivo za sebe.

• Like
Reactions: TheRealNick

todorko

New member
Reaction score
0
Ja sam poručio sa Yahoo Auctions preko Sendico-a. Oko 130 evra me je koštala CECHA konzola.
Još nije stigla, tek treba da vidim koliko će da izađu carina i porez.

Mislim da ćeš teško naći ovde nekog ko prodaje, a te konzole će biti sve ređe u ponudi, barem one ispravne.

carnex

Member
Reaction score
37
Ja imam 60gb EU prve generacije (sa 500gb HDDom) koji je najkopatibilniji od EU modela i voljan sam da ga odumim ako si zainteresovan. Ima jednu manu koja postoji zadnjih 6-7 godina a to je da senzor na "tasteru" za paljenje škakljiv. Nekada pali iz prve, nekada iz desete.

Nije US 60gb baš al je najkompatibilniji od EU modela.

• Like
Reactions: damir.grujin

scorpion

New member
Reaction score
1
I ova C serija koju sam kupio je bila malo vrljava ( sto je normalno kad kupujes nesto toliko polovno ). Nije htela da izbaci disc, moglo je samo iz xmb-a da se uradi eject.
Ali sam uspeo sam da nadjem delove i da je skockam tako da sad sve radi. Zamenjen laser, termalna pasta, ventilator i baterija na ploci.
Ako je samo taj senzor problem, to mislim da nije mnogo strashno.
Imas PM.

Last edited: