HYPE Resident Evil Village - Novi demo stiže uskoro

HYPE

Chodex

Active member
Reaction score
78

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Chodex

Active member
Reaction score
78
@Doktor ocekujem da se ukljicis kada igra izađe. Nadam se da ce ti igra drzati paznju i napistai nekoliko utisaka. Ispisuje se nova istorija RE frasize te se nadam da ces se shodno time dobro zabaviti. Ocu 90 od Metacritikaaa

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
306
Ja sad upalio demo....kaze 6+ days till next demo. Na koji fazon?

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
533
Website
www.emuglx.org
Ja sad upalio demo....kaze 6+ days till next demo. Na koji fazon?
Zato sto je u US zoni demo bio dostupan 8 sati sinoć, sad odobrojava do onog zajedničkog demoa u maju.

Moraš skinuti sa EU naloga igru sada imaš još 7 sati fore - da, potreban je odvojeni download za svaki zonu lol no joke

Btw. prešao sam Castle demo za nekih 17 min.

Više od pola demoa je identična lokacija kao u Maiden demo-u sa PS5, samo što se sada igra kao Ethan i zapravo deo igre. Šta se sve dešava videćete kada odigrate ali moram samo da kažem - zombiji sa mačevima CONFIRMED :lol:

• Like
Reactions: Chodex

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Dopao mi se drugi demo, ima iste deonice kao Maiden demo PS5 ekskluziva koji sam odgledao na yt naravno.

Ukratko slično kao i u 7 igra je mnogo bolja u ful zatvorenom prostoru nego napolju, prosto to malo sporije kretanje je onda taman itd...Takodje unutrašnjost sasvim lepo izgleda na PS4, Selo mi je bilo nešto čudno i ružno. Moguće da sam mogao malo da posvetlim TV ali svakako mi je Zamak mnogo bolji fazon. Voleo bi da je cela igra borba da se izadje iz zamka i onda pred sam kraj tračak svetlosti i rez, nastaviće se. Zajebavam se, svakako pozitivan utisak za RE8, možda stvarno ovo uzmem po izlasku da odigram deluje mi baš kao Unikatna RE igra uz dovoljno sličnosti sa 7 da se ne ljute fanovi. Plus za Dark Souls Avetinje ofc i glimpse Velike Žene dok prolazi kroz mala vrata skroz Alisa u Zemlji čuda vibes.

• Like
Reactions: Chodex