HYPE Resident Evil Village - Recenzije i utisci

HYPE

Chodex

Active member
Reaction score
73
Uh kakva igretina! Ojacao sam oruzja ali i dalje vlada napeta atmosfera. Onaj osecaj kada imas 2 kljuca i 16 vrata za otkljucati 🙄 Malo sam konsolidovao napucavanje i delujem sigurnije. I dalje sam u zamku pa ocekujem uskoro da ga napustim.

• Like
Reactions: TheRealNick

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
252
Procitah da mozes da preneses svoje apgrejdovana oruzhja u NewGame+. To je odlicno da se nateras da obrnes jos jednom sa jacim arsenalom.

Chodex

Active member
Reaction score
73
Procitah da mozes da preneses svoje apgrejdovana oruzhja u NewGame+. To je odlicno da se nateras da obrnes jos jednom sa jacim arsenalom.

Odlicno, kao u RE4 sto moglo. Svakako kasnije cu igrati na hardcore.

Chodex

Active member
Reaction score
73
Ali kako su vesto resili treasure. Neki predmeti zahtevaju kombinovanje da bi dobili na vecoj vrednosti. Tu mi je iskustvo pomoglo jer nisam hteo odmah da ga prodam. Kada sam ga kompletirao imao je top cenu. A sada nalazim na predmete (treasure) koji se sastoje iz 3 dela…

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
422
Website
www.emuglx.org
Ali kako su vesto resili treasure. Neki predmeti zahtevaju kombinovanje da bi dobili na vecoj vrednosti. Tu mi je iskustvo pomoglo jer nisam hteo odmah da ga prodam. Kada sam ga kompletirao imao je top cenu. A sada nalazim na predmete (treasure) koji se sastoje iz 3 dela…

Odlična je fora spojio sam kozu, lutku neku sad spajam ogrlicu da se zavalja :lol:

• Like
Reactions: Chodex

Chodex

Active member
Reaction score
73
3 miliona u prvoj sedmici

7043dedb80333249c0e938b35014d470.jpg

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Chodex

Active member
Reaction score
73
Ali kako se dinamika gamapleja menja u zavisnosti od podrucja lorda u selu. Razliciti protivnici i drugacija atmosfera, i to je ono sto ovu RE igru cini jednu od boljih u serijalu.

• Like

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
422
Website
www.emuglx.org
Ali kako se dinamika gamapleja menja u zavisnosti od podrucja lorda u selu. Razliciti protivnici i drugacija atmosfera, i to je ono sto ovu RE igru cini jednu od boljih u serijalu.

Da, bukvalno je kao theme park, svaka zona druga tema i vožnja

• Like

Chodex

Active member
Reaction score
73
Zavrsih!! Odlično! Sutra od pocetka ali infinity ammo- off naravno.

• Like

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
422
Website
www.emuglx.org
Prešao igru napokon jutros, daću joj veću ocenu nego što sam planirao.

Kraj i akcija pred kraj su bili tačno po mojoj meri, i Mercenaries mod posle, i odmah nastavljanje igre na većoj težini... bombona. Bukvalno RE4 vibes na sve strane i do kraja.

Sviđa mi se posebno i što su sa Village odlučili da full povežu 7 i 8 sa starim igrama, jeste da je u 7 bilo Chrisa i kroz one DLC-e da su probali nešto da skarabudže ali je sve to bilo i dalje možda jeste možda nije. Nisu znali dal je prequel, nastavak ili nešto u svom univerzumu. Zato je priča u Village onako iz bilje isčupala sve to i čvrsto povezala sve. Svaka čast Capcom! RE is back.

Pisaću kasnije i neke spekulacije na temu šta dalje, pod spoiler tagovima ofc, jer kapiram da dosta vas još nije prešlo a ni igralo.

• Like

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
252
Sto vise pratim, mnogo mi cudno sto novi lik Ethan nema podjednaku pazhnju kao bilo koji drugi karakter iz proslosti. Razumem za RE7 jer su pokusali nesto skroz novo pa su se mozda plasili da naprave neki lore oko njega al ako gledate opise i najave, Capcom i dalje krije Ethanovu facu, stavlja je u senku itd iz nekog razloga iako mu ovo druga igra. Ne znam...bas mi nekako weird :)