HYPE Resident Evil Village - Recenzije i utisci

HYPE

Chodex

Active member
Reaction score
74
Sto vise pratim, mnogo mi cudno sto novi lik Ethan nema podjednaku pazhnju kao bilo koji drugi karakter iz proslosti. Razumem za RE7 jer su pokusali nesto skroz novo pa su se mozda plasili da naprave neki lore oko njega al ako gledate opise i najave, Capcom i dalje krije Ethanovu facu, stavlja je u senku itd iz nekog razloga iako mu ovo druga igra. Ne znam...bas mi nekako weird :)
Meni ae sviđa ta ideja. Ako pogledas unazad Crhis kako izgleda u RE1, RE5, RE7 i RE8 , primecuje se da su to 4 razlicita lika. Ok, tehnologija je sada na vecem nivou te devovi mogu bolje da kreiraju lika.

@@topic

Igram drugi playtrough. Pao je Morou u rezervoaru. Uspeo sam da prodam drugi pistolj i kupio V61-poslednji handgun u ponud, te njega sada budzim. Takođe, furam poslednji shotgun u ponudi SYG-12, te polako i njega budzim. Jos nisam pokupovao sve partove za pomenuta oruzja jer u ovoj fazi je sve jako skupo. Od CP poena kada sam presao igru kupio sam automatsku pusku WCX, pa polako kalkulisem. Magnum mi je realno siromasan. Power lvl 2 i fire rate 3....Kapiram da treba 3-4 prelaska igre da bi svo oruzje doveo na max jer igra nema resursa da se to izvede u okviru 2 playtrough-a.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
428
Website
www.emuglx.org
Ne znam zasto...al ovo mi izaslo kao recommended na YT 🤣 🤣 🤣

PC moderska scena, izvor skrnavljenja igara since... forever.

dedd9e1024ece8b99b531a5ca282472b.jpg

btw. ljudima se izgleda baš svidela moja recenzija, old school RE fan tells it like it is

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
256
Oni su ludi lol. Ne znam nI Jednu igru da su tolko navalili to jest na engine. RE7, RE2R, RE3R i sada RE8.

• Like
Reactions: TheRealNick