PS5 Returnal - Prvi utisci

PlayStation 5

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Vrhunski, jedva čekam Full Recenziju, deluje kao must play ko ima PS5 pogotovo u odnosu na trenutnu ponudu....

• Like
Reactions: TheRealNick

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
252
A ja suprotno. Bio sma zainteresovan dok nisam procitao da je rogue-like to jest umres i vratis se na sam pocetak. Mene licno to smara i sto postaje trend, sada sve mora bude souls-like.

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
To stoji sve, ja isto ne igram Rogue ali ovo bi verovatno isprobao jer vidim da su pomešani još neki elementi plus svidja mi se kako izgleda, tripujem da ima zanimljivih lokacija i monstera koje nisu pokazali

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Nije ovo pravi rogue, objasnio sam u podcastu baš detaljno - stiže danas sutra na kanal.

Svaki reset ipak zadrzavaš po nešto i prilagodjava se igra baš, nije klot reset kao u Binding of Isaac ili tako nekom hard rogue, ovo je rogue-lite.

NikolaGLX

Administrator
Staff member
Reaction score
69
Gledao malo danas kako se igra.Cini mi se bas zanimljivo,toliko da razmisljam da kupim odmah iako kosta 9500 dinara verovatno :D
Nisam ni znao da je housemarque radio ovo.Sa njima imam samo dobra iskustva(trovao se sa nex machina i platina u dead nation) ni resogun i alien nation nisu bili losi.Oni ne grese kada su shooteri u pitanju,returnal mi se cini kao evolucija tih igara.Plus sto mi se alien estetika ovde JAKO dopada.

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Gledao malo danas kako se igra.Cini mi se bas zanimljivo,toliko da razmisljam da kupim odmah iako kosta 9500 dinara verovatno :D
Nisam ni znao da je housemarque radio ovo.Sa njima imam samo dobra iskustva(trovao se sa nex machina i platina u dead nation) ni resogun i alien nation nisu bili losi.Oni ne grese kada su shooteri u pitanju,returnal mi se cini kao evolucija tih igara.Plus sto mi se alien estetika ovde JAKO dopada.
Pucanje u Returnalu je baš tight, tu se vidi da su autori ozbiljni.

Cena od 9500rsd mi deluje ipak waaaay too much (za bilo šta iskreno), ali šta da se radi... Evo videh u GameS je 9020rsd ipak!

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Samo lagano, dok kupis PS5, Returnal ce da pojeftini na 60€.

Chodex

Active member
Reaction score
73
A sada je 10 000 rsd

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Ti si fasciniran bas domacim cenama. Inace, da li je iko kod nas ikad kupio nesto od nasih radnji [po punoj ceni]?

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
To im je izgleda bila jedina sansa ove generacije da prodaju pokoju igru. :D

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
da li je iko kod nas ikad kupio nesto od nasih radnji [po punoj ceni]?
Ja u zadnje vreme uzimam jer su na KP po izlasku slične cene ko u radnji a pre su bile manje. DS, RE3, Last of Us 2 i Tsushima sam uzeo u radnji. Ali su mi sve igre bile više manje odlične plus takav niz naslova se neće skoro ponoviti omg. Obično sačekam da malo prodje vreme pa uzmem jeftinije na kp...Nemam neki razlog da žurim sa Hitmen igrama itd...

Last edited: