PS5 Returnal - Recenzije i utisci

PlayStation 5

NikolaGLX

Administrator
Staff member
Reaction score
69
Mislio u subotu da odem do games-a i platim ovo 9500 dinara ali sada citam sve ove vase utiske i nisam siguran da imam vremena za visesatne runove,radnim danima uhvatim po sat ujutru i uvece max.Vikendom mogu da zabodem ali mozda lova ipak ode na ratchet preorder.

• Like
Reactions: TheRealNick

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Kako sam sad imao super run u prvom biomu, fino se opremio i nabudzio stats, i skoknuo u biom3 & got wiped haaaard u borbi protiv obicnih mobova. :D T_T :D

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
422
Website
www.emuglx.org
Mislio u subotu da odem do games-a i platim ovo 9500 dinara ali sada citam sve ove vase utiske i nisam siguran da imam vremena za visesatne runove,radnim danima uhvatim po sat ujutru i uvece max.Vikendom mogu da zabodem ali mozda lova ipak ode na ratchet preorder.

Neće Returunal nigde, strpi se dok dodje na Plus.

• Like
Reactions: NikolaGLX

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Presao malopre, bas odlicna igra.

Housemarque je bas sklopio odlican combat i traversal gameplay, zanimljiv unlock sistem, i na to sve ubacio odlicnu prezentaciju i intrigrirajucu pricu. Ostra roguelike pravila mogu da odbiju neke igrace, ali u principu igra uopste nije bas toliko teska kada se shvate pravila i krenu da otkljucavaju nova oruzija, weapon modovi, artifakti i paraziti. Jeste da ce se sve ranije pronadjeno pronalaziti random na tereni, ali dosta artifakata i parazita omogucava da se napravi svojevrsni "build" sa kojim se moze izvuci dosta bonusa od protivnika [zdravlje, health, melee build, itd]. U svakom slucaju, igra najvise nagraduje igrace koji izbegavaju da budu osteceni i postoje luda poboljsanja koja su vezana za nivoe Adrenalina.

Definitivno predlazem svima ko vole akcione igre [dve zadnje Doom igre, Nier Automatu ili cak Furi]

H.E.R.O.

Member
Reaction score
59
Presao malopre, bas odlicna igra.

ali u principu igra uopste nije bas toliko teska kada se shvate pravila i krenu da otkljucavaju nova oruzija, weapon modovi, artifakti i paraziti.

Znao sam da san o new age hard core igri po uzoru na arcade iz 80-tih, neće dugo trajati... :D

• Sad

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Samo treba shvatiti da sve sto radite tokom run-a nece permanentno ojacati Selene, ali bolje opcije za igranje se otvaraju unutar samog run-a.

Sa druge strane Hades na primer igraca poliva sa darkness kristalima [za char upgrades], nektarima [story progression], kljucevima, i onim srcima za unlock i levelup novih oruzja. Svaki Hades run "nije uzalud" jer se uvek sakupi nesto od permanentnih currency-a [i moze malo prica sa NPC-ovima da se gurne napred].

• Like

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
422
Website
www.emuglx.org
Svaka čast DH, kao što sam i mislio ovome samo treba posvetiti DOSTA vremena i to je to, i meni je igra kliknula kasnije oko trećeg bioma kad sam malo dublje provalio mehanike i kako da napravim buildove koji mi odgovaraju... ali ima tu još pola igre da se drlja, što zahteva MNOGO vremena, koje trenutno baš nemam.

Anyhow, čekamo tvoju EmuGlx recenziju sada.

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Druga polovina je laksa, cak mi je dala i osecaj "power fantasy"-a koji moze da se oseti u igrama kada overpowered lik poseti neku raniju low-level zonu. :D

edit - heh i Era glasanje kaze isto
YxxfneT.png

Last edited:

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
422
Website
www.emuglx.org
Druga polovina je laksa, cak mi je dala i osecaj "power fantasy"-a koji moze da se oseti u igrama kada overpowered lik poseti neku raniju low-level zonu. :D

edit - heh i Era glasanje kaze isto
YxxfneT.png

Znaci samo savladati biom 3 i onog smarackog bossa sa platformisanjem, posle je smooth sailing