PS5 The Last of Us Part III - Koncept za priču postoji?

PlayStation 5

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Na nekom podcastu Neil je otkrio da postoji outline priče za nastavak...
Govoreći u epizodi podcast-a Script Apart o pisanju drugog dela igre, Druckmann se na kratko dotakao mogućnosti nastavka: „Ne znam koliko želim da otkrijem ... [koscenarista Hallei Gross] je napisao sam okvir za priču igre koju trenutno ne pravimo - ali nadam se da će jednog dana ugledati svetlost dana - u kome se malo istražuje šta se dešava nakon drugog dela igre. Videćemo."

DieH@rd

Active member
Reaction score
139
Ni kec i dvojka nisu imali krajeve koji sprecavaju postojanje nastavaka, samo je ono, prikazan jedan deo zivota od Ellie. Na kraju dvojke ona ima 20 godina, ima mesta za jos 5 igara ako zele.

Dobro je sto imaju planove za buduci rad, i igrao bih rado TLOU3, ali ipak bih da im sledeca igra-dve bude nesto drugo. Neki novi IP, ili laganiji Uncharted ili Jak&Daxter.

Haseo

New member
Reaction score
24
Igra ima da ubaci tri moda tezine:
retard nivo - gde samo uzivate u prici jer ste neunistivi
politicka korektnost nivo - isti kao ovaj gore samo sto svako dugme je kako protagonista naglasava da je gej
hell on earth nivo - zapravo greske mogu da vam skinu malo hp ali cete opet preziveti

• Haha
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
421
Website
www.emuglx.org
Zna se ko ce biti glavni protagonista u inat svima :D
Kad god sam smoren podsetim se ove scene

Tu znači imamo jaku mišićavu strejt ženu koja bije lezbejku, njenu trudnu devojku indijskog porekla, dok transrodna osoba azijskog porekla sa strelom rešava situaciju.

Ja nemam apsolutno ništa protiv jakih žena, LGBTQWERTY... svih boja i rasa u igrama, baš ništa... ali kad to ima ikakvog smisla, a da je ovo bilo usiljeno i silly, jeste.

Pored svega toga meni je igra bila vrh zbog gameplaya, akcije, ultra nasilja i drugih kvaliteta, čak mi se i priča svidela posebno pred kraj ima baš memorable momente, ali kad ovako pogledaš jeste toliko toga bespotrebno forsirano, tako mogu samo da zamislim kuda bi ova priča mogla dalje da ide.

Vlaski Klerik

Administrator
Staff member
Reaction score
38
Lesbian wife beater simulator?
Sada sam vrlo zaintrigiran.

Salu na stranu, sto Nik rece, nemam nista protiv, ali imlepentiraj sve to da zapravo ima smisla, a ne ovako. Pola tih stvari je apsolutno nebitno i postoji bolji nacin da se sve to prikaze, a ne ovako bez mozga.

WickedlNl

Administrator
Staff member
Reaction score
252
Al realno mimo tih stvari, TLOU2 je prva igra koju sam obrnuo dvaput za redom. Znaci bez dana pauze, tolko sam se navukao da sam morao ponovo sve predjem jer sam bas uzivao tih 30ak sati. Moja jedina zamerka je bila ta sto Ellie i Abby imaju isti story arch to jest isti broj chaptera i uvod itd. Mislim da je moglo bez problema da se sasece bar jedan dan od Abby. I da taj Santa Monica level je bio takvo prijatno osvezhenje i brutalan.

RIP Joel.

• Like
Reactions: TheRealNick

JackRaid04

Active member
Reaction score
72
Al realno mimo tih stvari, TLOU2 je prva igra koju sam obrnuo dvaput za redom.
Ja sam mnoge igre kao klinac, viže iz nužde jer kao nova igra pa rokaj do besvesti. Ali jesam intro odigrao jedno 10 puta sigurno jer mi je najbolji ikada intro