Retro TOP10 retkih Nintendo 64 portova w/ Nick

Retro

IsaoOkava

Member
Reaction score
29
Kakav obrt na kraju. Dobro sam se iscimao. :DTaman sam hteo da pitam kako nije izdat THPS3 kad znam da je postojala verzija za N64.

Predlog za sledeću listu Najbolje PS2 multiplatform igre. Mislim na igre čije PS2 verzije predstavljaju ultimativno iskustvo.

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
533
Website
www.emuglx.org
Kakav obrt na kraju. Dobro sam se iscimao. :DTaman sam hteo da pitam kako nije izdat THPS3 kad znam da je postojala verzija za N64.

Predlog za sledeću listu Najbolje PS2 multiplatform igre. Mislim na igre čije PS2 verzije predstavljaju ultimativno iskustvo.

Ima toga? lol kapiram da ima, mislio sam nesto kao late PS2 naslovi, ili neka Saturn lista to nismo radili jos.

• Like
Reactions: Ashitaka

IsaoOkava

Member
Reaction score
29
Voleo bih videti Saturn top listu, ali red je na Soni. Pogotovu što su prve dve konzole dotične kompanije ostavile dubok trag u igračkoj industriji, kako u svetu tako i kod nas. Time bi, za početak, zaokružili top liste igara na konzolama od sva četiri čuvena proizvođača.

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
533
Website
www.emuglx.org
Dodaćemo obe konzole na TOP10 playlistu sigurno :)

btw. što se N64 tiče lepo sam ovo predvideo na kraju klipa!

1632438998693.png

Kome treba N64 Mini kad imamo Switch (skuplju) pretplatu i kontroler od 50$ hahha SAMO HIGH CLASS NINTENDO!

Ja se iskreno radujem ovom :)

Samus

Active member
Reaction score
137
Crna konzola, plavi kontroler..... Sin!

E pogodio si! Zaista nisam imao pojma da postoji Figrting Force za N64.
Inace volim ove retro klipove. Super su!

Last edited:
  • Like

Samus

Active member
Reaction score
137
Realistično je! Podseća me na domaće Sony klubove koji su imali po neki N64 i obavezno kontrolere u bojama rasparene :lol:
Ili kad ides kod druga da igrate zajedno, pa ti da najbudjaviji kontroler i obavezno proziran ili rasparene boje, ili cak kopiju, a on uzme najbolji.

• Haha