PS5 Vreme je za PRAVE igre (Nabavka PS5 the chronicles)

PlayStation 5

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Završih igru. Skupio sam sve zlatne šrafove, sve kostime od 3 dela, sve spyrobote...bukvalno svaki item na mapi i vidim da nije dovoljno za platinu. Onda sam malo istazivao i saznao da se trofej platina dobija za nege gluposti, tipa gadjaj 10 headsotova sa tim i tim orzjem, ili nađi 10 medvedica na mapi, i jos par gluposti Mislim se kako da ne...Igra je bas lagana, možda odigram ponovo na većoj težini. Iskreno nisam preterano oduseveljen......meni je realno bolji Crash Bandicoot 4: it's about time. U svakom slucaju zabavna igra, ocena 7/10.

Koju sledeću pravu igru igras?

DieH@rd

Active member
Reaction score
152
Ima, ali US PS+ na kojem igre nemaju balkansku lokalizaciju.

Bahamut

New member
Reaction score
4
Gledam baš po Facebooku i Instagramu, sve više ljudi se ovih dana hvali sa PlayStationom 5, čini mi se da napokon stiže i u narod polako tj. da postaje manja frka oko nabavke - bilo je kranje vreme! Samo ovde na EmuGlx Forumu nas 7-8 već imamo konzolu?

Ja uz sav moj uticaj i urgiranja po firmama jedva sam se dokopao (dve) konzole u martu, pre toga je baš bio pakao. Ok, ne računam ono na launchu što sam imao par nedelja u novembru i EmuGlx unboxing klip u launch nedelji (sa 2.6k viewsa) koji je proizveo toliko rektalnih povreda kod mnogih hejtera, mislim da ih peče i dalje.
U Banjaluci je stiglo u redovnu prodaju.
Odem do Delte duzmem karte za Exit, kad u radnji pored stoji 3 komada. Kažu imaju "dovoljno" na stanju, oni i još par lanaca radnji u BiH.
Neki dan prolazim, i dalje stoje tu (da li isti ili sa zaliha ne priupitah), odlazim na pos'o, firma pored istovara deset komada.
Ali cijena je i dalje neprihvatljiva, 1450KM (oko 750Eur).

Kome je frka neka pređe Drinu, kontam da se sa povratom PDV-a isplati...

• Like
Reactions: TheRealNick

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Ovde ga i dalje nema po radnjama, liste i dalje postoje ali ne čeka se više dugo, svako ko zna makar nekog low tier prodavca u radnji može da završi lako konzolu. Pre samo par meseci nije bilo ni blizu tako, u martu sam ja jedva na svoj uticaj završio dve konzole, a pre toga je bilo skoro nemoguće osim ako nisi na spisku od novembra. Nije pomoglo ni što sam znao direktore firmi, moralo je da se završi "svojima" prvo... i tako dalje.

Sve dok se preprodaje za makar 100e više, biće muljanja ali nadam se da će do jeseni i kod nas biti stabilnija situacija da bleje tako na rafovima konzole.

Chodex

Active member
Reaction score
76
Da li si uzeo plus? Imas pristup ps kolekciji?

Kao sto rece Diehard imam ali nemaju balkansku lokalizaciju, zato sam od drugara pozajmio disk GOW.

@topic

Idemo dalje- Zavrsih Uncharted 4. Produkcija kao u holivudskim akcionim filmovima. Za 2016.godinu prelepa grafika i zvuk, te sa tehnicke stvarne igra je na impresivnom nivou. Nikada ne bih mogao da gledam ovakve filmove (Nejtan sa 300 zivota) ali igru mozemo tolerisati. Jednostavna mehanika pucanja i platforminga me opredelila da igru igram sa zenom 😄 I jos jedna stvar- ova igra je definitivno prekretnica u mojoj gejming karijeri- zavrsio sa 30 fps igrama (dobro, jos Last Guardian 😄) jer zaista ne mogu to vise da trpim. Nadam se da ce ND izbaciti ps5 patch da odigram ovo kako dolikuje. U ono vreme 9/10, danas ipak osmica.

Bahamut

New member
Reaction score
4
Ovde ga i dalje nema po radnjama, liste i dalje postoje ali ne čeka se više dugo, svako ko zna makar nekog low tier prodavca u radnji može da završi lako konzolu. Pre samo par meseci nije bilo ni blizu tako, u martu sam ja jedva na svoj uticaj završio dve konzole, a pre toga je bilo skoro nemoguće osim ako nisi na spisku od novembra. Nije pomoglo ni što sam znao direktore firmi, moralo je da se završi "svojima" prvo... i tako dalje.

Sve dok se preprodaje za makar 100e više, biće muljanja ali nadam se da će do jeseni i kod nas biti stabilnija situacija da bleje tako na rafovima konzole.

Ispravka, cijena 1450KM je sa dva džojstika i Miles Morales, što je ok, uzeh ga neki dan.

IMG_20210723_154031.jpg

VIŠA SILA

Administrator
Staff member
Reaction score
62
PS5 je za pudlice 😁
True gameri igraju segu 😜

80S 1980S GIF

• Like

Chodex

Active member
Reaction score
76
Zavrio sam GOW (2018). Iskreno, imao sam veca ocekivanja od igre. Prica - jebo pricu 😄 ovo sam odigrao zbog borbe jer GOD of War! A borba nije na nivou na kom sam ocekivao. Igra moze da se predje koristeci samo R1 button mashing. Koristio sam jos lak i snazan runski napad sa sekirom i ostricama i to je bukvalno sve (uz pomoc sina) od Kratosa. Svakako mi je GOW 3 bolja igra, odnosno stara formula mi je prihvatljivija. Akcenat je na explore-u, pa sam gore dole se vukao pokusavajuci da prezrem namere devova u kreiranju sveta u igri. Dobro je skockan svet i sve je nekako kompaktno. Na stranu sto ja ne volim ovakve tematike...bogovi, sci fi bulshit..... ali nekako mi je najkomfornije bilo u Midgardu. Na kraju sam uspreo da oslobodim sve zmajeve, uradim sve poslove za patuljke i roknem 4 Valkire. Midrard- 78%, Alfheim 80%, Helheim 56%. Level stats- 7. Tehnicki, opet Sony dominira sa animacijama i voice actingom. Misljenja sam da izuzev Sony-a niko ne zna ovako dobro kreirati likove koji izgledaju skoro kao na filmu. Kapa dole!
8/10.

• Like

Chodex

Active member
Reaction score
76
Ovo se cekalo godinama! Spreman sam za next level gajming iskustvo!

234792466_1263330904127248_3882747333441280918_n.jpg