PS5 Vreme je za PRAVE igre (Nabavka PS5 the chronicles)

PlayStation 5

Chodex

Active member
Reaction score
76
Kakvo ludilo od igre majko mila. Ovaj nivo kvaliteta nisam doziveo ne pamtim…Igrao sam danas od 16 do 23h…ma proletelo…Nijedan film ne moze da proizvede osecaj koji sam danas osetio. Kada sam prvi put naleteo na ljudske protivnike bio sam oduvan. Pa oni se dogovaraju, pricaju medjusobno?? Po strani sto sam ja stealt manijak i sve te encountere zavrsavam necujnom likvidacijom pa sada imam tonu municije. Pardon, ne mogu da preuzmem municiju jer sam uvek pun 😄 Trebao sam da povecam tezinu definitivno za jos upecatljiviji dozivljaj. Ovo ce biti spektakl do poslednje sekunde!

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
473
Website
www.emuglx.org
Kakvo ludilo od igre majko mila. Ovaj nivo kvaliteta nisam doziveo ne pamtim…Igrao sam danas od 16 do 23h…ma proletelo…Nijedan film ne moze da proizvede osecaj koji sam danas osetio. Kada sam prvi put naleteo na ljudske protivnike bio sam oduvan. Pa oni se dogovaraju, pricaju medjusobno?? Po strani sto sam ja stealt manijak i sve te encountere zavrsavam necujnom likvidacijom pa sada imam tonu municije. Pardon, ne mogu da preuzmem municiju jer sam uvek pun Trebao sam da povecam tezinu definitivno za jos upecatljiviji dozivljaj. Ovo ce biti spektakl do poslednje sekunde!

Sada živiš! :lol: