PS5 Vreme je za PRAVE igre (Nabavka PS5 the chronicles)

PlayStation 5

Chodex

Active member
Reaction score
82
Kakvo ludilo od igre majko mila. Ovaj nivo kvaliteta nisam doziveo ne pamtim…Igrao sam danas od 16 do 23h…ma proletelo…Nijedan film ne moze da proizvede osecaj koji sam danas osetio. Kada sam prvi put naleteo na ljudske protivnike bio sam oduvan. Pa oni se dogovaraju, pricaju medjusobno?? Po strani sto sam ja stealt manijak i sve te encountere zavrsavam necujnom likvidacijom pa sada imam tonu municije. Pardon, ne mogu da preuzmem municiju jer sam uvek pun 😄 Trebao sam da povecam tezinu definitivno za jos upecatljiviji dozivljaj. Ovo ce biti spektakl do poslednje sekunde!

TheRealNick

nWo 4life
Staff member
Reaction score
591
Website
www.emuglx.org
Kakvo ludilo od igre majko mila. Ovaj nivo kvaliteta nisam doziveo ne pamtim…Igrao sam danas od 16 do 23h…ma proletelo…Nijedan film ne moze da proizvede osecaj koji sam danas osetio. Kada sam prvi put naleteo na ljudske protivnike bio sam oduvan. Pa oni se dogovaraju, pricaju medjusobno?? Po strani sto sam ja stealt manijak i sve te encountere zavrsavam necujnom likvidacijom pa sada imam tonu municije. Pardon, ne mogu da preuzmem municiju jer sam uvek pun Trebao sam da povecam tezinu definitivno za jos upecatljiviji dozivljaj. Ovo ce biti spektakl do poslednje sekunde!

Sada živiš! :lol:

Doktor

Moderator
Staff member
Reaction score
149
Vidim da si se zakacio skroz Chodi. Drago mi je ako uzivas :D

• Love
Reactions: Chodex

Haseo

Member
Reaction score
28
E vala i ja se obnovih sa PS5 makinom pa me
interesuje jedna stvar, da li ps5 moze da se polozi na neku stranu gde je disk gore ili mora disk deo da bude na donjem delu :<

• Like
Reactions: TheRealNick

Haseo

Member
Reaction score
28
Ma sad mi to nije bitno koliko je sto sam sinoc otkrio da mi kontroler ima prokleti drift 😤 jedva primetan ali bice sve gore tako da sad ide sex sa garancijom 😂

Chodex

Active member
Reaction score
82
Mislim da će i 2031. Mario Odiseja da ide za pet soma
U bandlu sa Switchem je stigao kod za Mario Cart 8 Deluxe i kod za Nintendo online 3 meseca. GOT je 5300d.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока